Tag: Kidman

Mëngjesi i duhur, ky është sekreti i rinisë së përhershme

13/06/2019

Në mes të karrierës, 4 fëmijëve dhe bashkëshortit, aktorja e famshme Nicole Kidman arrin të duket bukur dhe shumë më e re se mosha e ... Read More

Ishte e fiksuar pas kirurgjisë estetike, por tani Nicole Kidman duket më e hijshme pa botokse

24/01/2019

Aktorja australiane, Nicole Kidman dikur ishte e fiksuar pas kirurgjisë estetike. Shpesh fansat e kritikuan për pamjen dhe e këshilluan t’i ndalonte përpjekjet për t’u ... Read More

Një përqafim dhe zgjidhet mosmarrëveshja mes Nicole Kidman dhe Rami Malek

16/01/2019

Nicole Kidman dhe Rami Malek ishin bërë objekt i talljes së rrjeteve sociale pas përfundimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Golden Globes. Në fakt, ... Read More

Nicole Kidman nuk dëshiron të flas për ish-bashkëshortin: E kam lënë pas martesën me Tom Cruise

07/12/2018

Aktorja e Hollivudit, Nicole Kidman flet rrallë për ish-bashkëshorten, Tom Cruise. Kidman ishte vetëm 22 vjeçare kur u martua me aktorin tashmë të njohur, Cruise. ... Read More

Nicole Kidman kishte dashur të hiqte dorë nga filmi “The Hours” që ia solli çmimin Oscar

25/11/2018

Një prej aktoreve më të njohura në botën e filmit, Nicole Kidman, ka treguar se disa prej vendimeve të momentit mund ta ndryshojnë në tërësi ... Read More

Dhjetë vjet pa i takuar fëmijët, arsyetohet Nicole Kidman

08/11/2018

Nicole Kidman ka dy vajza biologjike me këngëtaren Keith Urban, por prej martesës së parë me Tom Cruise, ajo kishte adoptuar dy fëmijë, të cilët ... Read More

Nicole Kidman ka hequr dorë prej shumë gjërave shkaku i familjes

05/11/2018

Nicole Kidman pranoi hapur se ka hequr dorë prej disa vese dhe obligimeve të saja shkaku i familjes. Aktorja 51-vjeçare u përball me problemet që ... Read More

Nicole Kidman: Martesa me Tom Cruise më ka mbrojtur nga keqtrajtimet seksuale

17/10/2018

Aktorja e famshme, Nicole Kidman, ka thënë se martesa me Tom Cruise në vitet e nëntëdhjeta, e ka mbrojtur nga keqtrajtimet seksuale në fillet e ... Read More

Kritikët e vlerësojnë ndryshimin drastik të Nicole Kidman për nevojat e filmit “Destroyer”

16/10/2018

Aktorja australiane, Nicole Kidman, e ka ndërruar shumë dukjen e saj për nevojat e filmit të zhanrit krim-triller, “Destroyer”, në të cilën luan rolin e ... Read More

Nicole Kidman transformohet për rolin e ri

23/08/2018

Nicole Kidman ka ndryshuar pamjen e zakonshme joshëse të Hollivudit për hir të artit. Aktorja fituese e çmimit Oskar, u shfaq si e çmendur dhe ... Read More

Sekreti i suksesit të martesës, Kidman: Urban dhe unë kurrë nuk i shkruajmë mesazhe njëri-tjetrit

27/06/2018

Nicole Kidman dhe këngëtarja Keith Urban festuan kohët e fundit përvjetorin e dymbëdhjetë të martesës. Aktorja australiane ka pohuar se sekreti i suksesit të martesës ... Read More