Tag: kilogram

23 vjeçarja lind një nga foshnjat më të mëdha në Mbretërinë e Bashkuar!

21/11/2019

Jessica Drake, 23 vjeç nga Hull, lindi vajzën e saj gati 4,6 kilogram  me partnerin e saj Benjamin muajin e kaluar. Duke planifikuar një lindje ... Read More

Sekuestrohen 22 kilogramë marihuanë, arrestohen tre persona

03/10/2018

3 Tetor 2018 / 14:33 Rreth 22 kilogram marihuanë të sekuestruara dhe tre persona të arrestuar është bilanci i aksionit të mbrëmshëm të policisë, që ... Read More