Tag: kilogramëve

Këto pije ju shëndoshin dhe mund të jenë të rrezikshme për jetën

05/10/2019

Shkencëtarët besojnë që përdorimi i përditshëm i shejkëve me proteina pikërisht ka shkaktuar grumbullim të kilogramëve të panevojshëm, jo humbje të tyre Shejkët me proteina ... Read More

Ndodh çudia në sallën e operacionit: 25 kilogramë tumor në trupin e një gruaje

29/08/2019

Një kirurg vendosi që të festonte duke kërcyer operacionin e suksesshëm të heqjes së 25 kilogramëve tumor nga trupi i një gruaje. Dr.Dmitry Aryutin, kreu ... Read More

Kjo është limonada e famshme që përdori Beyonce për të rënë në peshë

24/06/2019

Zhdukja e disa kilogramëve të bezdisshëm mund të jetë një stres i madh, dhe shpesh dieta duket si një rrugë e pafund. Kjo nuk do ... Read More

Mjaftojnë 2 gota në ditë dhe dhjami i barkut do të zhduket si me magji

11/06/2019

Një këshillë shumë efikase për largimin e kilogramëve të tepërt. Edhe pse gjatë majit koha nuk ka qenë aq premtuese sa do të donim, vera ... Read More

Ushqimi natyral që ju ndihmon ta arrini peshën e përsosur në afat rekord

20/05/2019

Humbja e kilogramëve nuk është gjë e lehtë, dhe shumica prej nesh kemi tendenca t’i harrojmë produktet esenciale ushqimore të cilat na ndihmojnë t’i realizojmë ... Read More

Bella Hadid ka humbur shumë peshë, kritikohet prej fansave

21/02/2019

Kohët e fundit po kritikohet me të madhe për humbjen e kilogramëve dhe se po e dëmton veten. Një nga modelet më të njohura të ... Read More

Eva Longorias nuk i ngutet që të humb në peshë

07/12/2018

Eva Longorian shumëkush e këshilluan të ngutet në humbjen e kilogramëve që i fitoi gjatë shtatzënisë. Bukuroshja latine e ka sjell gjashtë muaj më parë ... Read More

Mosha dyzetvjeçare nuk është fillimi i fundit, por fundi i fillimit…

04/11/2018

Në moshën dyzetvjeçare rritet prirja drejt grumbullimit të kilogramëve, më vështirë e përballojmë mahmurllëkun, ndërkaq ruajtjes së e linjës dhe kondicionit duhet patjetër t’i përkushtojmë ... Read More

Sekreti i vjetër 400 vjet: Përshpejtoni humbjen e kilogramëve, eliminoni fryrjen!

27/10/2018

Nëse dëshironi të zgjidhni problemin me tepricën e ujit në trup dhe të përshpejtoni humbjen e kilogramëve, përgatitni dy çaje të shijshme të cilat pastrojnë ... Read More

Top nëntë stërvitje për eliminimin e celulitit nga stomaku: Dukuni fantastike këtë vjeshtë! (Video)

14/09/2018

Këto stërvitje në shtëpi, pengojnë shfaqjen e tepricës së kilogramëve dhe kthejnë trupin tuaj në gjendje normale. Vishuni me gardërobën e preferuar vjeshtore pa shtrënguar ... Read More

Pse është mirë të jesh femër e pse mashkull

06/09/2018

Miqtë nuk i kritikojnë meshkujt për shkak të disa kilogramëve më shumë dhe të gjitha orgazmat i kanë të vërteta, thirrjet telefonike mesatarisht u zgjasin ... Read More