Tag: Koçi

“Jeta ndonjëherë hedh mbi ne dallgë e stuhi”, Genc Prelvukaj i uron përvjetorin Eni Koçit nga karantina

03/04/2020

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ndryshe nga herët e tjera, ditën e përvjetorit të dashurisë e kanë festuar në karantinë. Mirëpo, planet e çiftit ... Read More

Publikohen disa sekuenca nga dueti mes Eni Koçit dhe Elinel

15/05/2019

13:32 | 15 Maj 2019 13:32 | 15 Maj 2019 Eni Koçi dhe Elinel po vijnë me bashkëpunim. Eni Koçi përmes një postimi në Instagram ... Read More

Eni Koçi e ‘nxehtë’ në të kuqe

28/04/2019

Eni Koçi së fundmi publikoi një fotografi ku ekspozon linjat trupore . Eni Koçi artistja e cila është e fejuar me këngëtarin Genc Prelvukaj, së ... Read More

Motrat Koçi ‘ironizojnë’ me klikimet e kolegëve

25/04/2019

Greta dhe Eni Koçi kanë 'ironizuar' me çështjen e klikimeve të artistëve tanë, duke marrë shembull klikimet e Madonnës dhe Malumës. Greta dhe Eni Koçi ... Read More

Këtë nuk e keni ditur për Greta Koçin

25/04/2019

Fansat e Gretës sot u informuar lidhur me diçka që nuk e kanë ditur lidhur me këngëtaren. Greta Koçi është njëra ndër këngëtaret e cila ... Read More

Pozon nga ballkoni, Eni Koçi tregon linjat në bikini

23/04/2019

Eni Koçi u shfaq atraktive në fotografinë ku vjen e veshur në bikini. Eni Koçi së fundi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ... Read More

Greta Koçi vë në fokus të pasmet atraktive

17/04/2019

Këngëtarja Greta Koçi vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo preferon të ndajë me fansat imazhe të ndryshme nga ... Read More

Eni Koçi provokon fansat në veshjen transparente

10/04/2019

Eni Koçi është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi ka publikuar një fotografi të zjarrtë në llogarinë ... Read More

Eni u shfaq atraktive në foton e fundit, ja çfarë i shkruan Genci

05/04/2019

Eni Koci ka ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive në Instagram, ku nuk mungoi komenti i Gencit. Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë çift shumë ... Read More

Greta Koçi publikon video kur ishte 5 vjeçare duke imituar Adelina Ismailin

04/04/2019

Greta Koçi tregon se e ka adhuruar qysh nga fëmijëria, Adelina Ismailin. Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka publikuar disa video në rrjetet sociale teksa kërcen ... Read More

Sa para fiton për një koncert? Kjo është përgjigja e Greta Koçit

04/04/2019

Këngëtarja, Greta Koçi është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo së fundmi i është përgjigjur ndjekësve në disa pyetje në llogarinë e saj personale, ... Read More

Ava Max: Ndihem vërtet shqiptare, vij nga një vend me femra shumë të forta

02/04/2019

E lindur si Amanda Koci, vajza e emigrantëve shqiptarë që u arratisën në Amerikë në vitet '90, këngëtarja e re e çmuar vendosi Ava Max ... Read More