Tag: kohë

Afërdita Dreshaj është në muajin e pestë të shtatzanisë, por barku i saj ende nuk po duket

22/10/2020

Vetëm pak kohë më parë modelja e njohur zbuloi për ndjekësit se ishte shtatzënë. Në fakt të gjithë u çuditëm kur Afërdita Dreshaj zbuloi se ... Read More

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër të një vajze, mister emri i vogëlushes

22/10/2020

Disa kohë më parë në media qarkulloi lajmi se Princ Leka dhe Princeshë Elia Zaharia do të bëheshin prindër për herë të parë. Fotot e ... Read More

Lëndohet Aro Muric, mësohet se sa kohë do të mungojë

20/10/2020

Është lënduar Aro Muric dhe është mësuar se sa kohë do të mungojë ai. Aro Muric do të jetë jashtë fushave për tri javë. Skuadra ... Read More

Raportoi live me bikini në rrugë, flet gazetarja: Ka patur dhe ofendime, por nuk më bënë përshtypje

20/10/2020

Gazetarja Griselda Katiraj bëri bujë në mediat sociale pak kohë më parë, pasi u shfaq duke raportuar live për “Aldo Morning Show” e veshur me ... Read More

Mediat italiane publikojnë fotot e të dashurit të Gabriel Garkos, kush është 23-vjeçari që i ka fituar zemrën

10/10/2020

Vetëm pak kohë më parëGabriel Garko ka zbuloi se është homoseksual, duke treguar se prej vitesh ka jetuar një përrallë me aktoren Adua de Vesco. ... Read More

Armand Duka i përgjigjet Fidel Yllit: Një anonim në sport, u fsheh për 7 vite, kërkon të përfitoj politikisht

07/10/2020

Bojkoti vijon të jetë një temë e hapur në një kohë kur palët, Liga e Profesionistëve, FSHF dhe Qeveria Shqiptare i qëndrojnë strikt qëndrimit të ... Read More

Humbi mamanë nga kanceri i gjirit, Xhesika Polo ndërmerr nismën e rëndësishme

06/10/2020

Këngëtarja Xhesika Polo humbi mamanë e saj pak kohë më parë për shkak të kancerit të gjirit. Së fundmi, këngëtarja ka ndërmarrë një nismë të ... Read More

Stresi flet për ndarjen nga Keisi dhe i tha të gjitha: Të dy lamë njëri-tjetrin

03/10/2020

Pak kohë më parë, Stresi dhe Keisi i dhanë fund lidhjes dhe kjo u shoqërua me disa thumbime në rrjete sociale. ‘I martuar dhe kapet ... Read More

“Alkooli po më shkatërronte dita-ditës”, rrëfehet Kastro Zizo: Ja përse hoqa dorë

30/09/2020

Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë pak kohë më parë dhe ardhja në jetë e Dantes e bëri të reflektonte.  Në një ... Read More

“I ndërroj shpesh çantat dhe nuk dija se…” zbardhet dëshmia e këngëtares Fjolla Morina që u kap me pistoletë

20/09/2020

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe armën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam harruar aty, dhe sot e mora ... Read More

Olta Boka flet për kilet e tepërta: Shoqëria më ushtron presion për standardet e bukurisë

19/09/2020

Vetëm pak kohë më parë Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shpesh ndan rutinën e saj me vogëlushen, por duket se ... Read More

“Sa herë je fejuar?” Partnerja ngacmon Seldin me pyetjen epike dhe tregon reagimin e tij

16/09/2020

Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si ... Read More