Tag: kohë

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

Grabitja në Rinas, mësoni emrin e njërit prej grabitësve është nga Elbasani

19/04/2019

Në një kohë kur ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në ... Read More

A është në lidhje Gent Fatali? Këngëtari tregon të vërtetën

19/04/2019

Tash e një kohë ka qarkulluar lajmi se reperi, Gent Fatali është në lidhje dashurie me motrën e Loredanës. E kjo ngjalli dyshime më shumë ... Read More

Gresa dhe Besiana shkëlqejnë në setin e ri fotografik

18/04/2019

Gresa Behluli gjatë kësaj kohe ka qenë tejet e komentuar në shtypin rozë. Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli u përfol për shkak të martesës e cila ... Read More

291 kërkesa për legalizimin e armëve marrin pëlqimin e MPB-së

18/04/2019

Qytetarët e Kosovës, kanë edhe dy muaj kohë që të legalizojnë armët. Pas kësaj përudhe, armët e paligjshme do të konfiskohen dhe dënimi për posedimin ... Read More

Komike, lojtari i Tottenhamit: Ja sa kohë pas ndeshjes e kam kuptuar që jemi kualifikuar

18/04/2019

Komike, lojtari i Tottenhamit: Ja sa kohë pas ndeshjes e kam kuptuar që jemi kualifikuar Moussa Sissoko ka deklaruar se nuk e ka ditur që ... Read More

ZYRTARE: Oblak vendos për të ardhmen

17/04/2019

Jan Oblak më në fund ka vendosur për të ardhmen e tij. Jan Oblak ka kohë që po lidhet me një largim nga Atletico Madrid, ... Read More

“Kur Vuçiq gjendet në vështirësi, mediat serbe publikojnë FAKE NEWS”: Veteranët kroatë po i trajnojnë shqiptarët, për të marrë veriun!

17/04/2019

Mediat në Serbi për një kohë spekulojnë se gjeneralët e pensionuar kroatë do të marrin një rol të rëndësishëm në Ushtrinë e Kosovës. “Veteranët e ... Read More

Pse na zë gjumi kudo dhe në çdo kohë?

17/04/2019

Në fakt, është e kundërta. “Rënia në gjumi kudo dhe në çdo kohë, është një shenjë se nuk po flini sa duhet dhe se po ... Read More

Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix? Ja çfarë thotë Alban Ramosaj

16/04/2019

Ka kohë që kanë qarkulluar thashetheme se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj nuk flasin mes vete. Anxhelina dhe Beatrix nuk kanë folur publikisht lidhur me ... Read More

Mos u frikësoni, por ekziston një rrezik mes kafesë dhe kancerit të mushkërive

15/04/2019

Hulumtuesit kanë studiuar shumë kohë për të përcaktuar nëse ekziston një lidhje midis konsumit të kafesë dhe kancerit, por kanë pasur probleme në nxjerrjen e ... Read More