Tag: kohësh

Foto/ Gjyste Vulaj zhvishet dhe shijon rrezet e diellit

25/06/2020

Këngëtarja Gjyste Vulaj edhe pse prej kohësh është tërhequr nga muzika, vijon të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Së fundmi, përmes disa postimeve në rrjetin social ... Read More

Kinezët nuk mbushen mend, rinis shitja e qenve të pjekur

18/06/2020

Edhe pse para disa kohësh në Kinë u anulua shitja e mishit të qenve, mesa duket kjo nuk ka zgjatur shumë, pasi ditën e sotme ... Read More

“Roza, ngjyra ime e dashurisë së përjetshme”, Olta Boka tregon barkun e rrumbullakosur dhe zbulon gjininë e bebit

15/06/2020

Këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël… Pavarësisht se prej kohësh qarkullon lajmi se Olta është shtatzënë, vetëm ditën e djeshme këngëtarja simpatike vendosi ... Read More

U shërua nga COVID-19/ Ukrahinasen e presin me lule jashtë Infektivit

07/06/2020

Një shtetase ukrahinase ka lënë Infektivin, pasi prej kohësh ishte e shtruar në spital. E prekur nga Koronavirus në Sarandë, ajo u shtrua tek Infektivi ... Read More

Era Istrefi në një lidhje dashuri me Julian Perretan?! Këngëtari anglez: Kemi jetuar bashkë

24/05/2020

Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur prej kohësh për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se ishin gjithmonë bashkë dhe komentet e ëmbla në ... Read More

Nuk do ta njihni/ Adele publikon foton pas humbjes drastike të peshës

06/05/2020

Këngëtarja Adele ka publikuar foto në rrjetin social Instagram pas shumë kohësh dhe nuk njihet. Ajo ka pësuar një ndryshim drastik pas humbjes së peshës ... Read More

Prej kohësh në karantinë/ Futbollisti shqiptar ka një kërkesë të çuditshme për Edi Ramën

29/04/2020

Futbolli është një sektorët më të prekur gjatë pandemisë së COVID-19. Prej kohësh stadiumet kanë mbyllur dyert duke lënë futbollistët jashtë fushës së blertë. Jahmir ... Read More

‘Njeriu bëhet budalla vetëm një herë në jetë’, Roberti zbulon planet për një martesë të dytë

26/04/2020

Ish-çifti Nora Istrefi dhe Robert Berisha prej disa kohësh janë në qendër të mediave rozë. Në filim ata pranuan divorcin dhe më pas që kanë ... Read More

“Kam thyer shumë zemra vajzash”, aktorja pranon publikisht lidhjen me futbollistin shqiptar

21/04/2020

Aktorja Ana Lika prej kohësh ësht ëpërfolur për lidhjen me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani. Ai është 26 vjeç dhe luan me ekipin Kombëtar të Kosovës ... Read More

Anxhelina Hadërgjonaj braktis SHBA, ja arsyeja përse u kthye në Shqipëri

21/04/2020

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj prej kohësh ka jetuar në Shtet e Bashkuara të Amerikës, Los Angeles. Mirëpo së fundmi për shkak të situatës së krjuar nga ... Read More

Trejsi Sejdini “zhgënjehet” nga SHBA: S’ka kush kohë të merret me ty, punojnë të gjithë

16/04/2020

Prej kohësh Trejsi Sejdini ka lënë Shqipërinë për të provuar famën edhe në SHBA. Por duket se modelja ka mbetur e zhgënjyer nga ritmet e ... Read More

Jonida Maliqi publikon foton nga makina e Romeos, fansat e vënë në siklet

13/04/2020

Prej kohësh në media u përfol se Jonida Maliqi i kishte dhënë fund historisë me Romeon. Por duket se dyshja vijon të jetë së bashku ... Read More