Tag: Kokëdhima

“Kam qenë shumë sëmurë”, këngëtarja tregon çfarë i ndodhi gjatë xhirimit të klipit: Jo korona, më keq

15/08/2020

Këngëtarja Besa Kokëdhima publikoi ditën e djeshme projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar ‘Don’. Mirëpo gjatë xhirimit të klipit ajo ka treguar ... Read More

Besa Kokëdhima ka ditëlindjen, Elvana Gjata bën urimin më të bukur: Të këndoftë zemra gjithmonë, shpirt i madh!

29/05/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, pasi mbush 31 vjeç. Në profilin e saj në rrjetin social nuk ... Read More

Ish-deputeti ka ditëlindjen/ E shoqja e uron plot dashuri: Më bërë të lumtur, krenare dhe të pasur, marrsh nga ditët e mia

21/04/2020

Ish-deputeti festoon ditëlindjen ditën e sotme. Urimin më të ndjerë, Koço Kokëdhima e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Brixhida. Duke i uruar edhe qindra ... Read More

I huaj apo shqiptar? Besa tregon se si do e marrë bashkëshortin

20/04/2019

Besa Kokëdhima është ndër të paktat artiste që jetën private e mban larg vëmendjes së medieve. Besa Kokëdhima përveç jetës profesionale nuk komentohet shumë për ... Read More

Besa Kokëdhima shtrihet në spital, kritikon inferimieret për trajtimin

06/03/2019

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, natën e mbrëmshme e kaloi ndryshe nga të tjerat. Si shkas i gripit virusal, ajo u detyrua të qëndrojë në ... Read More

Besa Kokëdhima shfaqet atraktive, por i ndodh një incident me veshjen

13/01/2019

Besa Kokëdhima nuk dallohet vetëm për zërin e saj potent. Këngëtarja shqiptare ishte viktimë e një incidenti të vogël me veshjen e saj. Bukuroshja ka ... Read More

Besa Kokëdhima vjen tërheqëse në imazhet e reja, mahnit me stilin urban

10/01/2019

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Kokëdhima, është një emër mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo është çdo ditë aktive në to, ... Read More