Tag: koktej

Mos i hidhni asnjëherë lëvoret e shalqirit, këto janë përfitimet shëndetësore që kanë

30/07/2020

Është i përkryer për ta ngrënë më vete, të përzihet në koktej ose për përgatitjen e një sallate frutash. Sidoqoftë, një pjesë e tij përfundon ... Read More

Përse disa fëmijë fare nuk u përngjajnë nënës dhe babait, lexojeni arsyen interesante

06/11/2019

Pikërisht ne jemi koktej gjenetik i llojit të veçantë i përbërë nga qelizat e shumë paraardhësve tanëNga çfarë varet se a do t’i ngjani nënës ... Read More

Tiranë, protestuesit hedhin koktej molotovi drejt Kryeministrisë

11/05/2019

Protestuesit e opozitës shqiptare kanë hedhur koktej molotovi ndaj Kryeministrisë dhe Kuvendit. Menjëherë pasi u grumbulluan përpara objektit të Kryeministrisë, ata nisën ta godisnin me ... Read More

I djegin veturën me koktej molotovi në Shtërpcë

10/03/2019

Viktima mashkull ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë hedhur koktej molotovi në drejtim të veturës së tij me targa të Serbisë në Shtërpcë. ... Read More