Tag: kombëtares

Publikohet lista e Brazilit për Kupën e Amerikës, ka disa befasi

17/05/2019

16:51 | 17 Maj 2019 16:51 | 17 Maj 2019 Selektori i kombëtares së Brazilit, Tite, ka publikuar listën e skuadrës që do të jetë ... Read More

Superliga e Zvicrës: Shënojnë Demhasaj dhe Kololli

15/05/2019

22:02 | 15 Maj 2019 22:02 | 15 Maj 2019 Lojtarët e Kombëtares së Kosovës, Shkëlqim Demhasaj dhe Benjamin Kololli, kanë shënuar në ndeshjet e ... Read More

Mancini me një koment interesant për Klopp dhe Pochettino

02/05/2019

Selektori i kombëtares së Italisë, Roberto Mancini, ka dhënë disa komente interesante për trajnerin e Tottenham dhe atë të Liverpool. Trajneri italian beson se përkundër ... Read More

“Pep Guardiola, trajner në Serie A”

27/04/2019

Ish sulmuesi i Kombëtares së Italisë dhe disa skuadrave evropiane, Luca Toni, ka thënë se Pep Guardiola do të jetë trajner në Serie A një ... Read More

Shkëlzen Gashi ia dhuron fanellën e kombëtares yllit të Barcelonës

27/04/2019

Ish ylli i Kombëtares Shqiptare, Shkëlzen Gashi, ka pasur një takim të veçantë me futbollistin e Barcelonës, Ivan Rakitic. Shkëlzen Gashi, që ka qenë pjesë ... Read More

Kjo është vetura e re e Edon Zhegrovës

27/04/2019

Edon Zhegrova ka vendosur t’i bëjë një dhuratë të mirë vetes. Ylli i Kombëtares së Kosovës, duket se po qëndron mirë financiarisht. Këtë më së ... Read More

Rose i pakënaqur me dënimin e UEFA për Malin e Zi, priste dënim më të ashpër

26/04/2019

Rose i pakënaqur me dënimin e UEFA për Malin e Zi, priste dënim më të ashpër Ylli i kombëtares së Anglisë, Danny Rose, ka mbetur ... Read More

Zeneli në mesin e top 10 asistuesve më të mirë në Evropë këtë sezon

24/04/2019

Arbër Zeneli po mahnitë me paraqitjet e tij këtë sezon. Për yllin e Kombëtares së Kosovës, sezoni 2018/2019 padyshim se mund të konsiderohet si ndër ... Read More

Arbër Zeneli bëhet romantik, kështu ia shpreh dashurinë partneres

22/04/2019

Futbullisti i Kombëtares së Kosovës ka shfaqur një anë tjetër të tij. Arbër Zeneli ka publikuar së fundi një fotografi në Instagram, në të cilën ... Read More

Cana jep mendimin e tij për trajnerin e ri të Shqipërisë

19/04/2019

Kapitenin legjendar i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, ka komentuar trajnerin e kuqezinjve, Edy Reja. Kombëtarja Shqiptare gjatë kësaj jave ka zyrtarizuar në stol italianin 73 ... Read More

Ish-sulmuesi shqiptar pjesë e stafit të Edy Rejas te Shqipëria

18/04/2019

Tashmë është konfirmuar se Edy Reja do të jetë njeriu kryesor i stolit të Kombëtares së Shqipërisë. Edy Reja u prezantuar dje (e mërkure) zyrtarisht ... Read More

Fjalët e para të Edy Reja si trajner i Shqipërisë

17/04/2019

Edy Reja është prezantuar si trajner i Kombëtares Shqiptare. Italiani, gjatë ditës së sotme ka mbërritur në Shqipëri për të marrë drejtimin kuqezinjve, për të ... Read More