Tag: komedi

Dhjetë filmat që do t’ju ndihmojnë të relaksoheni dhe të harroni gjithçka

09/10/2019

Ka filma që duket se janë komedi dhe janë të lehtë për t’u parë, por ata prapë lënë një shije të caktuar filozofike. Ky është ... Read More

Del video nga prapaskenat e “2 Gisht Mjaltë”, nuk duhet ta humbisni

23/04/2019

Është publikuar video nga prapaskenat e filmit "2 Gisht Mjaltë". Filmi i zhanrit komedi “2 Gisht Mjaltë” gjeti pëlqyeshmëri të madhe të publikut, shkruan lajmi.net. ... Read More

Filmi me Jennifer Aniston “Dumplin’” arrin në Cineplexx me shumë shpërblime për Ladies Night!

25/02/2019

Jennifer Aniston rikthehet me një komedi si një ish-mbretëreshë e bukurisë në filmin Dumplin’. Për këtë premierë me 28 shkurt, Cineplexx organizon eventin “Ladies Night” ... Read More

Episodi i 80-të i “Egjeli”: Sahit Plisi takohet me Likin

24/02/2019

Stupcat çdo të diel sjellin humor dhe komedi pa fund me serialin “Egjeli”. Dihet se janë specialistë për të disponuar audiencën, me personazhet e tyre, ... Read More

Bebe Rexha do të jetë pjesë e filmit të animuar “UglyDolls”, krahas emrave si Pitbull, Emma Roberts dhe Kelly Clarkson

05/02/2019

“UglyDolls” është një film komedi amerikan i animuar kompjuterik, regjisor i të cilit është Kelly Asbury, prodhuar nga Robert Rodriguez përmes kompanisë së tij të ... Read More