Tag: komenteve

Reagon Rama: Opozitë e katandisur, bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin

21/03/2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar ndaj komenteve që janë bërë në drejtim të tij lidhur me atë se ‘ishte i sëmur dhe se ... Read More

Më në fund reagon vajza e Michael Jacksonit, Paris thotë se nuk është “roli i saj” për t’i dalë në mbrojtje babait

16/03/2019

Pothuajse dy javë pas daljes së dokumentarit të HBO në Neverland, Paris Jackson ka reaguar ndaj komenteve të shumta që njerëzit i kanë bërë në ... Read More

Youtube ndalon komentet në videot për fëmijë (Foto)

01/03/2019

Në përpjekje që të mbrojë sa më shumë fëmijët dhe familjet, Youtube kërkon të ndalojë shkëmbimin e komenteve nga shfrytëzuesit nën 18-vjeçarë. Shumë brende ndaluan ... Read More

Anulohen intervistat në premierën e filmit të Neeson për shkak të komenteve raciste të aktorit

06/02/2019

Pas komenteve raciste të Liam Neeson, janë anuluar të gjitha intervistat që duhej t’i jepte në tepihun e kuq, para premierës së filmit “Cold Pursuit” ... Read More

Pacolli mesazh komentuesve në FB: Mos keni frikë, nuk abuzoj me buxhetin e shtetit

13/08/2018

Zëvendëskryeministri dhe lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj komenteve që i janë bërë postimeve të tij në Facebook, derisa qëndroi gjatë fundjavës bashkë ... Read More

Amber Rose: Donald Trump dhe Kanye West kanë personalitetin e njëjtë

20/05/2018

Pas komenteve kontraverse të Kanye West për presidnetin Donald Trump rreth sllavërisë, Amber Rose ka folur edhe për ish të dashurin e saj. Gjatë një ... Read More

Shania Twain kërkon falje pasi tha se do të kishte votuar për Donald Trumpin

23/04/2018

Shania Twain ka kërkuar falje për shkak të komenteve, në të cilat kishte pohuar se do të kishte votuar për Donald Trumpin në vitin 2016, ... Read More

Haradinaj i përgjigjet Erdoganit: Nuk mund të përzihesh në punët tona (Video)

02/04/2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i është kundër përgjigjur komenteve të presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, duke thënë se askush nuk mund të përzihet ... Read More