Tag: komentuara

“Pse bëni sikur kam ngel në derë”, Alesia Bami flet njëherë e mirë për jetën private

23/09/2020

Alesia Bami, një ndër modelet  më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e ftuar në ‘’Wake Up’’ ka zbuluar më shumë rreth jetës së saj private, ... Read More

Sara Hoxha tregon ç’heq tani që barku po i rritet

26/08/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara të shoëbizit, ndërsa së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. ... Read More

“Një dashuri”/ Oriola Marashi vesh fustanin e nusërisë, “çmendet” Eros Grezda

25/08/2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë padyshim një nga çiftet më të komentuara, ndërsa nuk ndalojnë së shprehuri publikisht dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Çifti ... Read More

“Kanë tentuar të shesin me imazhin tim”, Einxhel Shkira heq dorë nga ekrani: Jam më shumë se ajo pjeshka mbi taka

21/08/2020

Einxhel Shkira është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizzit, mirëpo kohët e fundit ajo është distancuar nga ekrani. Për këtë moderatorja ka treguar ... Read More

Moderatorja tregon situatën e sikletshme që i ndodhi në klub: Ishte tapë, hapi kamerën dhe…

22/06/2020

Moderatoja Alesia Bami është një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar për fotot e saj provokuese. Së fundmi moderatorja ka rrëfyer një situatë ... Read More

“Qenke bërë si plakë”, Kejvina Kthella i kundërpërgjigjet ndjekësit: Plaka e ëndrrave të tua!

07/06/2020

Kejvina Kthella vazhdon padyshim të mbetet një nga personazhet më të komentuara të shoëbizit. Ndryshimi i ngjyrës së flokëve padyshim nuk ka kaluar pa u ... Read More

E akuzoi për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina i mbyll gojën ndjekësit  

23/04/2020

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë. Gjatë kësaj periudhe, Anxhelina nuk ka lënë pas edhe pozat provokuese dhe së ... Read More

“Njeriu nuk ngopet kurrë”, Lei Kraja rrëfen ofertat e parezistueshme që ka marrë

17/02/2020

Një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it, Lei Kraja, gjatë një interviste për “Panorama plus”, ka rrëfyer më shumë për veten dhe ofertat që ... Read More

Foto/ Duke gatuar me të brendshme në kuzhinë, kjo është amvisa për të cilën bëhet fjalë

11/02/2020

Aurela Hoxha, e cila është një ndër modelet më të komentuara, gjithmonë tërheq vëmendje me fotot që poston herë pas herë në rrjetet sociale. Me ... Read More

Video/ Morena Taraku sfidon temperaturat, pozon me bikini në dëborë

05/02/2020

Këngëtarja, Morena Taraku e cila është një ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it, për shkak të jetës luksoze që bën të cilën e shfaq ... Read More

U pajtua me Stresin?/ “Një femër duron shumë”, ja fotoja e Keisit që ngre dyshime

20/01/2020

Ndarja e reperit Stresi nga e fejuara e tij, Keisi ka qënë një ndër lajmet më të komentuara vetëm pak kohë më parë. Tashmë prej ... Read More

Lori Hoxha dhe Morena Taraku sapo sollën trendin e bikinive të kësaj vere

19/04/2019

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik ... Read More