Tag: komunikacioni

Aksident ndërmjet një kamioni dhe autobusi në Gjakovë, ka të lënduar

22/05/2019

Një aksident komunikacioni ndërmjet një autobusi dhe kamioni ka ndodhur në fshatin Rakovinë të komunës së Gjakovës. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Gjakovës, Lirie ... Read More

Aksident në Prishtinë, lëndohet motoçiklisti

11/05/2019

Një motoçiklist ka pësuar lëndime në një aksident komunikacioni që ka ndodhur sonte në Prishtinë. Sipas zëdhënëses së Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinë, ... Read More

Aksident me të lënduar në fshatin Qyshk të Pejës

30/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në fshatin Qyshk të komunës së Pejës. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, ka ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë (Video)

20/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur të shtunën, në magjistralen Prishtinë – Pejë, përkatësisht në dalje të Sllatinës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00. Përveç dëmeve ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, tre persona të lënduar

06/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot rreth mesditës në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në Lupç, ku tre persona kanë mbetur të lënduar. Aksidenti ka ndodhur kur një ... Read More

Aksidentohen tri automjete në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

02/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, në hyrje të Vushtrrisë. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për ... Read More

​Aksident në Kodrën e Trimave

27/03/2019

Një aksidenti komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë dy vetura, një “BMW” dhe një ... Read More

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi” – vetura e KFOR-it amerikan godet mirëmbajtësin e rrugës

16/03/2019

Një tjetër aksident komunikacioni ka ndodhur të shtunën, rreth orës 16:00, në autostradën “Arbën Xhaferi.” Siç mëson Telegrafi, një punëtor i  kompanisë që mirëmban autostradën, ... Read More

Aksident komunikacioni në Prishtinë, tre persona të lënduar

10/03/2019

9 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Tre persona kanë marrë lëndime në një aksident komunikacioni, i cili ka ndodhur sot rreth orës 02:00 ... Read More

Normalizohet komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë

09/03/2019

Nga NP “Rrugët e Maqedonisë” njoftojnë se komunikacioni në aksin rrugor nga Rafineria Milladinovci drejt Kumanovës është normalizuar. Ky aks rrugor ishte ndërprerë që nga ... Read More

Rrëfimi i dëshmitarit për aksidentin në Gjilan: Menduam se kamioni ishte i mbushur me eksplozivë (Video)

07/03/2019

Sot në Gjilan ka ndodhur një aksidentet komunikacioni, ku si pasojë e plagëve të marruara, një person ka humbur jetën, ndërsa 23 persona tjerë kanë ... Read More

Dyshohet se për shkaqe teknike, vozitësi e ka humbur kontrollin ndaj kamionit

07/03/2019

Sot në Gjilan ka ndodhur një aksidentet komunikacioni, ku si pasojë e plagëve të marruara, një person ka humbur jetën, ndërsa 23 persona tjerë kanë ... Read More