Tag: koncertit

Rita gati zbulon pjesët intime në fustanin e shkurtër e shtrirë në divan

01/05/2019

Rita Ora pas koncertit të mbrëmshëm në Milano, ka publikuar një foto joshëse në Instagram. Rita Ora po vazhdon me turneun e koncerteve në vende ... Read More

Rona Nishliu me album të ri, detaje nga koncerti

19/04/2019

Rona Nishliu ka dhënë detaje rreth albumit të ri dhe koncertit që e mban për të promovuar këtë album. Rona Nishliu ka qenë e ftuar ... Read More

I ndau Rihanna, por Chris Brown dhe Drake pajtohen dhe performojnë në Los Angeles

14/10/2018

Pasi u pajtua me Meek Mill gjatë koncertit në Boston muajin e kaluar, Drake ka ndërprerë një tjetër konflikt. Gjatë një prej gjashtë koncerteve në ... Read More

Eros Ramazzotti më 30 shtator vjen në Shkup

11/09/2018

Pas koncertit të Sting, Shkupi do të ketë edhe një ngjarje të madhe muzikore. Në kuadër të turneut të tij botërore “Vita ce n’e” që ... Read More

Bonos i humbet zëri, U2 ndërpren koncertin në Berlin

02/09/2018

Grupi U2 u kanë kërkuar falje fansave për ndërprerjen e koncertit pasi vokalisti, Bono, humbi zërin e tij. Rokerët irlandezë ishin duke performuar në Berlin ... Read More

Rita Ora shpërthen në lot për Aviciin gjatë koncertit – u thotë fansave se ai do duhej të ishte pranë saj

19/08/2018

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka shpërthyer në lot në skenë gjatë koncertit të mbajtur mbrëmë duke u thënë adhuruese të saj se ajo është dashur ... Read More

Fansi ngjitet në skenën e koncertit në tentim për ta përqafuar Duan, ndërhyjnë sigurimi

15/08/2018

Këngëtarja Dua Lipa pas koncertit të mbajtur në Kosovë dhe Hungari, së fundmi është nisur për në Turqi. Ajo ka mbajtur koncertin e radhës për ... Read More

Pakëz relaks, Dua publikon një video ku shfaqet me bikini brenda një pishine

13/08/2018

Pas koncertit madhështor në Prishtinë dhe Festivalit të suksesshëm Sunny Hill, Dua Lipa ka vazhduar me agjendën e saj. Të dielën mbrëma, ajo ka mbajtur ... Read More

Babai i shkruan Ermal Metës, tregon historinë pse i biri nuk i flet

27/06/2018

Gëzim Meta, babai i Ermal Metës ka reaguar pas koncertit të këngëtarit të njohur në Tiranë me një letër publike. Këtë letër Gëzim Meta e ... Read More

Rita Ora: Jam në Shqipëri, dhe siç e shikoni flokët e mia janë të kuqe

03/06/2018

Këngëtarja Rita Ora ka performuar sonte (e shtunë) në sheshin “Skënderbej”, në Tiranë. Në kuadër të koncertit “Ora e Super Muzikës”, shqiptarja ka arritur ta ... Read More

Rita ‘e magjishme’ në mes Tiranës, ndez skenën për publikun shqiptar

03/06/2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është ngjitur në skenën e koncertit “Ora e Super Muzikës”, të mbajtur në sheshin “Skënderbej” në Tiranë. Mijëra ... Read More

Stefi Prifti reagon pas koncertit të Ermal Metës: Hipokrezi, 80% e shqiptarëve nuk e kuptojnë muzikën e tij

02/06/2018

Këngëtari i njohur Stefi Prifti ka reaguar pas koncertit të kantautorit shqiptar Ermal Meta, në sheshin “Skënderfbej” mbrëmjen e së premtes. Sipas Stefit, muzika e ... Read More