Tag: konkurrencë

Meg Ryan tani edhe producente e filmave

19/02/2019

Një mbretëreshë pa konkurrencë e komedive romantike, Meg Ryan ka vendosur të krijoj shtëpinë e saj të prodhimit dhe po përgatiste tashmë filmin e saj ... Read More

Formacioni më i mirë në Eredivisie në gjysmën e parë të sezonit 2018/19, nuk mungon Arbër Zeneli

02/01/2019

Sezoni 2018/19 në Eredivisie filloi me mjaft konkurrencë, por nuk kaloi shumë dhe PSV e Ajaxi u shkëputën dhe përfunduan gjysmën e parë të sezonit ... Read More

Raportit i Konkurrencë Globale, Maqedonia renditet në vendin e 84-t

17/10/2018

17 Tetor 2018 / 11:25 Maqedonia është kualifikuar në vendin e 84-t në Raportin për Konkurrencë Globale që e përpilon Forumi Ekonomik Botëror. Në raportin ... Read More