Tag: konsiderohet

Kosova ‘nuk kursen’ buxhet për Ushtrinë

16/12/2018

Buxheti aktual, konsiderohet i mjaftueshëm për fillimin e procesit të transformimit të Forcës se Sigurisë se Kosovës në një forcë ushtarake. Kuvendi i Kosovës të ... Read More

Icardi dhe Ronaldo me mesatare të njëjtë golash te Interi

06/12/2018

Ronaldo konsiderohet si një nga sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, pasi sulmuesi i Interit dhe AC Milanit ishin sigurisht fenomenal, por edhe ... Read More

Agnesa Vuthaj tregon se si do dukej dasma e ëndrrave për të

06/12/2018

Agensa Vuthaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura në Kosovë. Ajo ishte zgjedhur Miss Albania 2004 dhe me këtë rast kishte përfaqësuar shtetin ... Read More

Foto e rrallë e familjes së Ardian Koznikut

03/12/2018

Ardian Kozniku konsiderohet si një ndër ish-futbollistët më të mirë shqiptarë. Përpos që ka krijuar edhe një karrierë të bujshme futbollistike, gjakovari ka edhe një ... Read More

Ndalimi i telefonave në shkolla, vendim që vështirë mund të realizohet

01/12/2018

Sfidë e madhe po konsiderohet nga njohësit e arsimit, realizimi i vendimit të ministrit, Shyqyri Bytyqi për ndalimin e përdorimit të telefonave gjatë procesit mësimor ... Read More

Paris Hilton flet për herë të parë për prishjen e fejesës: Besoja në përralla

29/11/2018

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të pasura në botë në saje të pasurisë që do të trashëgoj të familjes. Bëhet fjalë për Paris ... Read More

Rita Ora mbush 28 vjet, merr urime prej fansave dhe familjarëve

26/11/2018

Rita Ora konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë ka edhe një arsye më tepër për të qenë ... Read More

Paris Hilton shkel ligjin, nuk ia kthen unazën dy milionë dollarëshe ish të fejuarit

22/11/2018

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të pasura në botë në saje të pasurisë që do të trashëgoj të familjes. Bëhet fjalë për Paris ... Read More

Lorik Cana: Urime dardanëve për fitoren dhe lojën fantastike

21/11/2018

Lorik Cana konsiderohet si një ndër futbollistët më të mirë shqiptar. Ai ka përcjell për së afërmi ecurinë e përfaqësueses së Kosovës, e cila ka ... Read More

Eliona Pitarka me poza joshëse në pishinë

19/11/2018

Eliona Pitarka konsiderohet si një ndër aktoret më të bukura shqiptare. Lexo po ashtu: Për e bukurinë e shqiptare kanë shkruar edhe mediat e rajonit, ... Read More

Albana Osmani: Gëzuar për njerëzit që na duan dhe humbësit që na humbën ne

19/11/2018

Albana Osmani konsiderohet si një ndër moderatoret më joshëse shqiptare. Ajo ka pasur një vit të ngjeshur që po lëmë pas pos angazhimit si gazetare ... Read More

Me një foto tejet atraktive Oriola Marashi paralajmëron karrierën muzikore

14/11/2018

Supermodelja, Oriola Marashi, konsiderohet një prej yjeve më seksi shqiptare. Bukuroshja që bënë bujë në rrjetin social Instagram me postimet që bën, këtë është siguruar ... Read More