Tag: konsiderojë

Sot dita pa automjete në Tiranë

05/05/2019

Ditën e kujtimit të Dëshmorëve, në 5 Maj, Bashkia e Tiranës ka vendosur ta konsiderojë ditë pa automjete. Përveç iniciativës individuale që këtë të diel ... Read More

Arsenali konsideron shitjen e Lacazettes

21/02/2019

Klubi anglez, Arsenali thuhet se do të konsiderojë shitjen e sulmuesit francez Alexandre Lacazette këtë verë. Sulmuesi francez ka pasur paraqitje solide për Topçinjtë që ... Read More

Nëse ke sy kaltër, konsideroje veten me fat, ja pse

28/10/2018

Nëse ke sy kaltër, konsideroje veten me fat. Sytë kaltër janë shumë të pazakontë dhe kjo nuk ka asnjë diskutim, por për të gjithë sykaltrit, ... Read More

Vendi i dytë është i pavlerë – Rivaldo pranon se presioni është mbi Neymarin dhe Brazilin

17/06/2018

Kombëtarja e Brazilit do ta konsiderojë dështim çdo rezultat tjetër pos trofeut të Kupës së Botës në Botërorin Rusia 2018 sipas legjendës, Rivaldo. Ekipi i ... Read More

Rakiq për braktisjen e Qeverisë: Pas konsultimit me Vuçiqin, do të marrim vendimin përfundimtar

27/03/2018

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq i ka thënë Radio Televizionit të Serbisë se ai do të konsiderojë pjesëmarrjen e mëtejshme në qeverinë e Kosovës. ... Read More