Tag: kontakt

Lamtumirë Man Utd, Sanchez transferohet në Serie A

25/04/2019

Një kontakt i topit që vlen mijëra euro, kjo është përmbledhja përfekte e sezonit të Alexis Sanchez te Manchester United. Ylli kilian, u paraqit vetëm ... Read More

Shkenca thotë që muskujt rriten (edhe) nga paratë

02/04/2019

Qëndroni në kontakt me paratë për të qenë të shpërblyer me praninë e aleatit të fuqishëm – testosteronit Hulumtimi i publikuar me titull: ”Personaliteti dhe ... Read More

Babai i Neymarit: Nuk kemi pasur kontakte me Barcelonën, zërat e largimit janë argëtuese   

17/02/2019

Babai i Neymarit këmbëngul se ai nuk ka pasur ndonjë kontakt me Barcelonën për yllin e PSG-së që kthehet në Camp Nou, teksa zërat për ... Read More

United, Chelsea dhe Tottenhami kontaktojnë Realin për Balen

06/02/2019

Gjigantët e Ligës Premier janë në kontakt me Real Madridin rreth situatës së Gareth Balet. Shefi i Okdiario Eduardo Inda, duke folur në El Chiringuito, ... Read More

Liverpooli dhe Barcelona kontaktojnë kampin e Rabiotit

08/12/2018

Liverpooli dhe Barcelona thuhet se janë në kontakt me kampin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot. Rabiot është jashtë kontratës në fund të sezonit ... Read More

OBSH: Tirana tejkalon normat e BE-së për ndotje të ajrit

10/11/2018

Tetë orë në ditë prej dy vitesh, Mimoza është në kontakt të përditshëm me pluhurat. Pagesa prej 20 mijë lekësh në muaj, nuk e bën ... Read More

Shtatë mënyra përmes së cilave trupi ju tregon se po vuani nga ankthi

02/11/2018

Të gjithë, në përditshmëri vijmë në kontakt me situata që na shkaktojnë ankth. Shumë apo pak ai ndikon negativisht në ditën tonë. Përveç atyre që ... Read More

Interi kthehet pas Darmianit

03/08/2018

Mediat italiane raportojnë se Interi është ende në kontakt me përfaqësuesit e Matteo Darmian, me trajnerin Luciano Spalletti që ka vendosur se ka nevojë për ... Read More

Kovacic kërkon largimin nga Real Madridi, Unitedi dhe Liverpooli vihen pas tij

22/07/2018

Manchester Unitedi dhe Liverpooli janë në kontakt me mesfushorin e Real Madridit, kroatin Mateo Kovacic. Sipas gazetës spanjolle Marca, Kovacic e ka bërë disa herë ... Read More

Vdes një person nga rryma elektrike

01/07/2018

Një person ka humbur jetën tragjikisht në Malin e Robit pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Viktima ... Read More

PSG-ja i ofron postin e presidentit Arsene Wengerit

22/04/2018

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger është në kontakt me PSG-në për një kthim në Francë. The Mirror raporton se francezit i është ofruar mundësia për ... Read More

Lezhë, 32-vjeçarin e mbyt rryma duke peshkuar

09/04/2018

Një 32 vjeçar nga Lezha ka humbur jetën ditën e sotme pasi ka rënë në kontakt me energjinë. I riu kishte dalë për të peshkuar, ... Read More