Tag: kontakt

Lamtumirë Man Utd, Sanchez transferohet në Serie A

25/04/2019

Një kontakt i topit që vlen mijëra euro, kjo është përmbledhja përfekte e sezonit të Alexis Sanchez te Manchester United. Ylli kilian, u paraqit vetëm ... Read More

Shkenca thotë që muskujt rriten (edhe) nga paratë

02/04/2019

Qëndroni në kontakt me paratë për të qenë të shpërblyer me praninë e aleatit të fuqishëm – testosteronit Hulumtimi i publikuar me titull: ”Personaliteti dhe ... Read More

Babai i Neymarit: Nuk kemi pasur kontakte me Barcelonën, zërat e largimit janë argëtuese   

17/02/2019

Babai i Neymarit këmbëngul se ai nuk ka pasur ndonjë kontakt me Barcelonën për yllin e PSG-së që kthehet në Camp Nou, teksa zërat për ... Read More

United, Chelsea dhe Tottenhami kontaktojnë Realin për Balen

06/02/2019

Gjigantët e Ligës Premier janë në kontakt me Real Madridin rreth situatës së Gareth Balet. Shefi i Okdiario Eduardo Inda, duke folur në El Chiringuito, ... Read More