Tag: kontaktuar

Pse Turqia s’ka asnjë rast me coronavirusin?

10/03/2020

Daily Sabah raporton se rreth 26 shtete kanë kontaktuar autoritetet turke përmes ambasadave respektie në Ankara ose përmes ministrive të tyre të Shëndetësisë, për të ... Read More

Facebook ka shkarkuar kontaktet e 1.5 milionë përdoruesve pa dijeninë e tyre

18/04/2019

Facebook ka njoftuar se është duke kontaktuar me ata persona kontaktet e të cilëve janë ngarkuar në serverët e kompanisë por gjithashtu përbën skandalin e ... Read More

Reali dhe Juve pas Kantes së Chelseat

20/03/2019

Real Madridi dhe Juventusi kanë kontaktuar mesfushorin e Chelseat, N’Golo Kanten. E përditshmja franceze sportive, “Le 10 Sport” shkruan sot se gjigantët evropianë kanë mësuar ... Read More

Pas emërimit të Zidanet, Reali ofron 120 milionë euro për Hazardin

12/03/2019

Real Madrid ka kontaktuar Chelsean rreth mundësisë së nënshkrimit të Eden Hazardit. Burimet e goal.com të afërta me skuadrën madrilene kanë pohuar se spanjollët do ... Read More

Reali kontakton agjentin Mendes, Mourinho brenda javës merr drejtimin e Realit

07/03/2019

Klubi ka kontaktuar me agjentin e Jose Mourinhos, Jorge Mendes. Plani i madrilenëve është që Santiago Solarin ta shkarkojnë deri në fundjavë dhe trajneri i ... Read More

Barcelona po konsideron transferimin e Matas si lojtar i lirë

25/01/2019

Barcelona ka kontaktuar me përfaqësuesit e mesfushorit të Manchester Unitedit, Juan Mata, pasi ata po synojnë një lëvizje për reprezentuesin e Spanjës. Sipas Goal.com, Barcelona ... Read More