Tag: kontrata

Arjen Robben vjen me një vendim befasues

04/07/2019

Mesfushori 35 vjeçar u largua nga Bayern Munich këtë verë pasi kontrata e tij përfundoi dhe ishte i lidhur me një kthim në ish-klubet si ... Read More

Superylli i Bayern nuk e dëshiron qëndrimin në Bundesligë

07/05/2019

12:28 | 7 Maj 2019 12:28 | 7 Maj 2019 James Rodriguez do të largohet nga Bayern Munich këtë verë kur kontrata dy-vjeçare e huazimit ... Read More

Roma po e blindon yllin e madh

15/04/2019

Roma ka filluar t’i blindojë disa lojtarë me kontrata të reja. Roma është duke punuar që t’i mbajë në skuadër disa lojtarë kryesor. Skuadra italiane ... Read More

Publikohen kontratat që ua pamundësonin punëtorëve të Michael Jacksonit që të flisnin për keqtrajtimin e djemve të vegjël nga ai

09/03/2019

Michael Jackson i ka detyruar të punësuarit e tij të nënshkruajnë kontrata ligjore, përmes të cilave i ka bërë të heshtin dhe ua ka pamundësuar ... Read More

Bayern Munich ia vazhdon kontratën Serge Gnabryt

05/03/2019

Bayern Munich ka njoftuar se është vazhduar kontrata me futbollistin e ri, Serge Gnabry. Lojtari ka rinovua me bavarezët zyrtarisht kontratën deri në vitin 2023. ... Read More