Tag: kontratë

Fero i bën dhuratë luksoze vetes

21/09/2019

22:32 | 09/21/2019 Reperi është pa kontratë, por nuk i ndal shpenzimet. Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ... Read More

Juventus? Jo, ky është klubi me të cilin do të nënshkruajë Zaniolo

29/04/2019

Claudio Vigorelli ka bërë të ditur se reprezentuesi italian është i gatshëm të nënshkruajë kontratë të re me Romën. Nicolo Zaniolo vazhdon të zgjojë interesim ... Read More

Reagon zyra e presidentit: Nga viti 2008, të gjithë presidentët kishin paguar për fusha sportive

06/04/2019

Zyra e Presidentit të Kosovës, ka reaguar lidhur me raportimet e fundit, rreth një kontrate të nënshkruar me Qendrën Sportive “Learti” në Prishtinë për huazimin ... Read More

Herrera arrin marrëveshje me PSG-në, do të përfitojë 8 milionë euro në sezon

01/04/2019

Ander Herrera do të largohet nga Manchester United si lojtar i lirë, për të firmosur kontratë 3-vjeçare me PSG-në, që i kanë ofruar pagë me ... Read More

Vëllai i Valon Berishës, Vetoni nënshkruan me këtë skuadër

30/03/2019

Veton Berisha, vëllai i Valon Berishës, ka nënshkruar sot kontratë me klubin norvegjez SK Brann.Klubi norvegjez Brann ka arritur marrëveshje me Rapid Viennan për transferimin ... Read More

Solskjaer i sfidon lojtarët e tij ta fitojnë titullin e Premierligës

29/03/2019

Pasi e ringjalli Manchester Unitedin, norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer e fitoi një kontratë trevjeçarë për t’u bërë trajner permanent i “Djajve të kuq”.Pas shkarkimit të ... Read More

Arsyet kryesore pse Solskjaer e fitoi pozitën e trajnerit në Man United

28/03/2019

Manchester Unitedi ia ka dhënë Ole Gunnar Solskjaerit një kontratë trevjeçare me klubin për ta bërë trajner permanent.Postin e trajnerit Solskjaer e fitoi pasi e ... Read More

Mario Mandzukic e vazhdon kontratën me Juventusin

26/03/2019

Mario Mandzukic ka arritur marrëveshje me Juventusin për kontratë të re, e cila do të bëhet zyrtare brenda pak ditësh.Sulmuesi 32-vjeçar ka kontratë aktuale me ... Read More

Solskjaer: Nuk e di se çfarë do të ndodh, por plani është që të kthehem në Molde

08/03/2019

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunar Solskjaer tha se nuk është i sigurt nëse ka kontratë me Molden. Norvegjezi në dhjetor mori drejtimin ... Read More

Babai i Zaniolos i mbyll derën Juventusit dhe Raiolas

25/02/2019

Babai i Nicolo Zaniolos, ka thënë se djali i tij do të nënshkruajë kontratë të re me Romën, ndërsa për agjent nuk do ta ketë ... Read More

Inter me ofertë të re drejt Icardit

20/02/2019

Interi do t’i ofroj Maurer Icardit, -ish-kapitenit dhe golashënuesit më të mirë, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes ... Read More

Drejtori i Juves, Paratici: Ramsey ndryshe nga lojtarët që kemi

12/02/2019

Juventusi të hënën zyrtarizoi blerjen e Aaron Ramseyt nga Arsenali, uellsiani nënshkroi kontratë katërvjeçare, por Zonjës së Vjetër do t’i bashkohet nga sezoni i ri. ... Read More