Tag: kontratën

38 vjeç por akoma bën diferencën, ja vendimi që ka marrë Ibra për të ardhmen

15/05/2020

Zllatan Ibrahimoviç u rikthye në Milano për të respektuar kontratën që ka me kuqezinjtë deri në fund të qershorit, ama suedezi nuk ka në plan ... Read More

Hysaj vendos për të ardhmen, flet agjenti i tij: Nuk do rinovojë kontratën

07/05/2020

Elseid Hysaj, Mbrojtësi i Napolit, i ka bërë të ditur drejtuesve të skuadrës së tij se nuk do të rinovojë kontratën. Kjo pasi dëshiron të ... Read More

Mourinho: De Gea me fat që vazhdoi kontratën me Man Utd

22/09/2019

16:07 | 09/22/2019 David de Gea nuk e ka merituar kontratën e tij të re katër vjeçare në Manchester United, sipas menaxherit Jose Mourinho. Spanjolli ... Read More

5 zëvendësuesit potencial të David de Gea tek Man Utd

08/06/2019

15:53 | 8 Qershor 2019 15:53 | 8 Qershor 2019 Hezitimi i David de Gea për të vazhduar kontratën me Manchester United na shtynë të ... Read More

Juventus afër ‘blindimit’ të Kean, ofrohet kontrata e re për lojtarin

25/05/2019

18:05 | 25 Maj 2019 18:05 | 25 Maj 2019 19 vjeçari Moise Kean është afër të nënshkruaj kontratën e re me skuadrën kampione të ... Read More

‘Kokëdhimbje’ për Tuchel, PSG ka marrë këtë vendim për të

01/05/2019

Paris Saint-Germain rinovoi kontratën e Thomas Tuchel deri në vitin 2021, por diçka ka ndodhur dhe ka thyer marrëveshjen mes dy palëve që u nënshkrua ... Read More

De Gea e paralajmëron Man Utdn

21/04/2019

David de Gea është i frustruar me Manchester Unitedin. David de Gea ka kohë që dëshiron ta nënshkruajë kontratën e re me Manchester Unitedin, por ... Read More

ZYRTARE: Shkarkohet Christian Panucci

23/03/2019

FSHF ka njoftuar se ka ndërprerë kontratën me Italianin Panucci.Federata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën e sotme ka ndërprerë zyrtarisht bashkëpunimin me trajnerin Christian ... Read More

Zyrtare: Jordi Alba rinovon me Barçën deri në 2024

11/03/2019

Barcelona ka konfirmuar se Jordi Alba ka rinovuar kontratën deri në verën e 2024. Spanjolli ishte futur në 18 muajt e fundit të kontratës dhe ... Read More

Milani fillon bisedimet me Donnarummas për rinovim kontrate

05/03/2019

Raportohet se Milani ka filluar bisedimet me portierin Gianluigi Donnarumma për kontratën e re. Sipas Sport Mediaset, agjenti i lojtarit Mino Raiola ka raporte fantastike ... Read More

City e blindon Sanen, kontratë e re me rritje të ndjeshme page për yllin gjerman

28/02/2019

Leroy Sane do të vazhdoj kontratën me kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Gjiganti anglez ka vendosur t’i vazhdojë kontratën yllit gjerman edhe për ... Read More

Man City nënshkruan kontratë 10-vjeçare me kompaninë Puma, bëhet klubi i dytë anglez më përfitimet më të larta  

28/02/2019

Manchester City ka nënshkruar kontratën më të madhe në historinë e tyre dhe të dytën më të lartë në Ligën Premier, me një marrëveshje 10-vjeçare ... Read More