Tag: kontratës

Sancho, goditja e madhe e skuadrës nga Premierliga

22/08/2019

19:08 | 08/22/2019 Jadon Sancho është shumë pranë rinovimit të kontratës me Borussia e Dortmundit, por pavarësisht kësaj në merkaton e janarit verdhezinjtë do ta ... Read More

Dani Alves transferohet në Premierligë

18/05/2019

12:39 | 18 Maj 2019 12:39 | 18 Maj 2019 Dani Alves ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Paris Saint Germian, me shpresën që do ... Read More

“A do të mbetem në Juventus?” Allegri e zbulon vendimin final

29/04/2019

Massimiliano Allegri ka insistuar se dëshiron ta respektojë pjesën e mbetur të kontratës me skuadrën kampione nga Serie A. Massimiliano Allegri nuk planifikon të largohet ... Read More

Arrihet marrëveshja, Oblak vazhdon kontratën në Atletico Madrid

08/04/2019

Jan Oblak ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës në Atletico Madrid. Jan Oblak do të nënshkruajë kontratë të re në Atletico Madrid. Portieri do ... Read More

ZYRTARE: Mandzukic vazhdon kontratën me Juventusin

04/04/2019

Juventus dhe Mario Mandzukic kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës, me kroatin që do të mbetet në Torino deri në vitin 2021. Karriera e ... Read More

PSG dhe Juventusi inkurajohen nga mos rinovimi i kontratës së De Geas   

28/02/2019

Portieri spanjoll, David De Gea ende nuk ka arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës me Manchester Unitedin dhe kjo ka inkurajuar skuadrat evropiane të vihen ... Read More

Juve refuzon Milanin për Moise Kean

26/02/2019

Juventusi është duke punuar në rinovimin e kontratës me Moise Kean pasi shikojnë te lojtari një të ardhme të ndritur. Aktualisht 18-vjeçarit i skadon kontrata ... Read More

Interi mendon ta blindojë Skriniarin, pritet rinovimi

25/02/2019

Duket se çdo gjë është gati te Interi për rinovimin e kontratës së Milan Skriniar. Qendërmbrojtësi sllovak aktualisht fiton 1,7 milionë euro në sezon, por ... Read More

Arsenali kalon Barcelonën në garë për Rabiot

03/02/2019

Adrien Rabiot është futur në muajt e fundit të kontratës së tij me Paris Saint Germainin. Mesfushori francez ka pasur disa oferta nga PSG për ... Read More

Jordi Alba gjen akordin me Barcelonën për vazhdimin e kontratës

30/01/2019

Barcelona dhe mbrojtësi Jordi Alba, kanë rënë dakord për zgjatjen e kontratës pas negociatave të gjata. Lajmin e konfirmon Cadena Ser, ku sipas tyre në ... Read More

Arsenali refuzon dy oferta të Juventusit, Ramsey do të qëndrojë deri në fund të kontratës

19/01/2019

Aaron Ramsey duket se do të qëndrojë te Arsenali deri në fund të kontratës së tij. Mesfushori uellsian ka arritur marrëveshje për t’iu bashkuar Juevntusit ... Read More

Alban Muqiqi vazhdon kontratën me FC Prishtinën

15/01/2019

Prishtina ka njoftuar për vazhdimin e kontratës me portierin, Alban Muqiqi. Portieri 23 vjeç, Muqiqi, kishte mbetur pa kontratë pasi i kishte skaduar. Gardiani  ka ... Read More