Tag: korrik

Google planifikon të ndërtoj një orë me kamerë

01/09/2019

‘LetsGoDigital’ zbuloi patentët, e cila u paraqit përsëri në korrik të vitit 2017. Patenta titullohet thjesht “Camera Watch” dhe do të përmbaj shtatë diagrame, raporton ... Read More

Destinacioni i radhës për Luanën është Kana, sjell pamjet e para nga atje

01/08/2019

23:52 | 31 Korrik 2019 23:52 | 31 Korrik 2019 Luana Vjollca ka udhëtuar për në Kanë. Luana Vjollca po i shijon në maksimum pushimet, ... Read More

Todt: Garën e Gjermanisë e shikova bashkë me Schumacher

31/07/2019

23:30 | 31 Korrik 2019 23:30 | 31 Korrik 2019 Presidenti i Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit Jean Todt deklaron se ka ndjekur garën e Çmimit ... Read More

Presidenti i Lille konfirmon shitjen e Pepe te kjo skuadër

31/07/2019

23:12 | 31 Korrik 2019 23:12 | 31 Korrik 2019 Arsenal janë të vendosur të nënshkruajnë me Nicolas Pepe për 80 milionë euro, sipas presidentit ... Read More

Pedro shënon golin e karrierës

31/07/2019

22:45 | 31 Korrik 2019 22:45 | 31 Korrik 2019 Chelsea vazhdon të përgatitet për sezonin e ri. ‘Blutë’ e Londrës kanë mposhtur 3:5 në ... Read More

E refuzoi Arsenalin, për Evertonin

31/07/2019

22:05 | 31 Korrik 2019 22:05 | 31 Korrik 2019 Sulmuesi Juventusit, Moise Kean, e ka refuzuar Arsenalin për të nënshkruar me Evertonin, për shkak ... Read More

Kur mbyllet tregu i transferimeve në ligat kryesore?

31/07/2019

20:36 | 31 Korrik 2019 20:36 | 31 Korrik 2019 Vera është sinonim i transferimeve. Shumë transferime, dhe më shumë zëra e spekulime e përbëjnë ... Read More

Alisson bën gafë të madhe

31/07/2019

20:26 | 31 Korrik 2019 20:26 | 31 Korrik 2019 Përgatitjet për sezonin e ri në fanellën e Liverpoolit nuk kanë nisur në mënyrën më ... Read More

Gashi ka një pyetje për fansat para ardhjes në Kosovë

31/07/2019

19:58 | 31 Korrik 2019 19:58 | 31 Korrik 2019 Gashi është njëri ndër artistët që do të jetë pjesë e “Sunny Hill” këtë vit. ... Read More

Rita gati i zbulon të gjitha e lagur në det, bën gjestin e pahijshëm para aparatit

31/07/2019

19:44 | 31 Korrik 2019 19:44 | 31 Korrik 2019 Rita Ora ka sjellë imazhe të reja nga pushimet me prindërit. Rita Ora ditë më ... Read More

Muriqi asiston në humbjen e Fenerbahces kundër Realit

31/07/2019

19:47 | 31 Korrik 2019 19:47 | 31 Korrik 2019 Real Madrid e ka fituar ndeshjen për vendin e tretë në ‘Audi Cup’ përballë Fenerbaces ... Read More

Real Madrid mbetet për herë të parë jashtë çmimit ‘The Best’

31/07/2019

19:32 | 31 Korrik 2019 19:32 | 31 Korrik 2019 Real Madrid kishte triumfuar në tri edicionet e çmimit të FIFA-s ‘The Best’ për lojtarin ... Read More