Tag: Krasniqi

Heidi Lushtaku me ngjyra fluoroshente në fotosesionin e fundit

10/06/2019

17:35 | 06/10/2019 Bukuroshja shqiptare shkëlqen nën rrezet e diellit. Bashkëshortja e boksierit Haxhi Krasniqi është ndër femrat më të bukura që estrada shqiptare ka, ... Read More

Vasfije Krasniqi-Goodman: Zëri im do të jehoj gjithandej për të vërtetën e madhe

17/05/2019

Vasfije Krasniqi Goodman – aktiviste e Qendrës Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të Torturës-QKRMT, ka bërë edhe një reagim pas publikimit të një fotografive ... Read More

Krasniqi flet pas humbjes, jep edhe një premtim

12/05/2019

7:58 | 12 Maj 2019 07:58 | 12 Maj 2019 Haxhi Krasniqi nuk ia ka dalë ta mbrojë titullin evropian në boks në kategorinë super ... Read More

Krasniqi: Vetëvendosje ra 4 për qind në sondazhe (Video)

10/05/2019

Deputeti i Partisë Socialdemokrate (PSD), Frashër Krasniqi ka thënë se PSD është e vetmja parti që ka ngritje në sondazhe. Krasniqi, në “Dossier D” në ... Read More

Vasfije Krasniqi Goodman, fituese e çmimit Kim Bok-Dong për paqe

10/05/2019

Vasfije Krasniqi Goodman – aktiviste e Qendrës Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të Torturës-QKRMT, e cila avokon për të mbijetuarit e dhunës seksuale në ... Read More

Shefqet Krasniqi: Ata që flenë gjatë ditës në Ramazan nuk e prishin agjërimin, por nuk bëjnë mirë (Video)

09/05/2019

Ligjëruesi në Xhaminë e Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka sqaruar disa dilema që kanë ... Read More

Hoxhë Shefqeti: Në Ramazan, marrëdhëniet intime lejohen gjatë natës (Video)

09/05/2019

Ligjëruesi në Xhaminë e Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi, ka sqaruar disa dilema që kanë të bëjnë me Ramazanin ndër të cilat edhe marrëdhëniet seksuale ... Read More

Shefqet Krasniqi flet për Ramazanin dhe agjërimin (Video)

09/05/2019

Ligjëruesi në Xhaminë e Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi, është i ftuar sonte në ora 20:30 në Debat Plus me Ermal Pandruin, në RTV Dukagjini. ... Read More

Krasniqi: Shkëmbimi i territoreve me Serbinë – pas njohjes së ndrësjellë

04/05/2019

Kryetari i Këshillit Kombëtar nga Nisma Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se ideja për shkëmbim të territoreve midis Kosovës dhe Serbisë, mund të vendoset në ... Read More

“Nuk ka tjetër”, thotë Hekuran Krasniqi në këngën e re

01/05/2019

Hekuran Krasniqi publikon projektin e ri muzikor, kësaj radhë është duet. Hekuran Krasniqi ka publikuar këngën e re, të cilën e solli në duet me ... Read More

Thaçi: Asnjë segment i krimit serb nuk bën të heshtet

30/04/2019

  Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se rrëfimi i Vasfije Krasniqi para anëtarëve të Kongresit Amerikan edhe njëherë dëshmoi përmasën e dhunës, krimit ... Read More

Robin Krasniqi kryen ushtrimet së bashku me bashkëshorten

30/04/2019

Heidi Lushaku publikon video me të bashkëshortin e saj nga palestra. Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Heidi Lushtaku janë njëri ndër çiftet e komentuara ... Read More