Tag: kritika

Fjolla Morina publikon foton pa mbathje, ndjekësit e “masakrojnë”: Është Ramazan…

07/05/2020

Fjolla Morina ka publikuar në rrjetet sociale një foto që ka ncitur kritika të shumta nga ndjekësit.  ‘Ç’ka mboni karantina, vesh fustan e rri në ... Read More

E kanë parë me një sheik në Dubai, ja reagimi qesharak i Encës

15/01/2020

Këngëtarët shqiptarë duket se janë vënë kohëve të fundit në kritika të ashpra jo vetëm nga mediat, por edhe nga fansat e tyre. Kujtojmë se ... Read More

Legjenda Scholes me kritika të ashpra për Pogban

30/04/2019

Ish mesfushori i Manchester United, Paul Scholes, ka lëshuar kritika të ashpra ndaj Paul Pogbas, për paraqitjet te ‘Djajtë e Kuq’. Legjendari Scholes duke kritikuar ... Read More

Modelja shtatzënë pranon kritika nga fansat

25/04/2019

Modelja tërheqëse ka pranuar kritika së fundmi në Instagram. Modelja shtatzënë Belle Lucia është kritikuar ashpër në Instagramin e saj për shkak se nuk i ... Read More

De Niro e quan Trumpin ‘gangster’

20/04/2019

Robert De Niro ka vazhduar sërish me kritika ndaj presidentit Donald Trump. Aktori i njohur Robert De Niro edhe në intervistën e fundit kishte disa ... Read More

Arifi: Ramush Haradinaj e ka treguar veten karshi Preshevës me projekte financiare (Video)

11/04/2019

Kryetari i Komunës së Preshevës Shqiprim Arifi, ka shprehur kritika ndaj Shqipërisë për mos-mbështetje financiare ndaj projekteve në Luginën e Preshevës. Arifi, në “Debat Plus” ... Read More

McGregor e fyen Khabibin dhe gruan e tij

03/04/2019

Conor McGregor është vërshuar me kritika në Twitter. Conor McGregor kishte fyer Khabib Nurmagomedovin dhe gruan e tij në baca fetare. Ish-kampioni i UFC-së që ... Read More

Barbra Streisand: Faji duhet kërkuar te prindërit e viktimave të Jackson

23/03/2019

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Barbra Streisand, ka marrë kritika të shumta për deklaratat e saj lidhur keqtrajtimet e pretenduara seksuale të Michael Jacksonit. Në një ... Read More

Për 15 funte vizitorët e kopshtit zoologjik në Britani, mund të luajnë lojën me litar me luanë dhe tigra (Video)

20/02/2019

Një kopsht zoologjik Dartmoor në Plimut të Britanisë së Madhe ka hasur në kritika të ashpra, për shkak të një vendimi të marrë që u ... Read More

Në Spanjë po e shohin si dështim, lëndimi i Dembeles shihet si një mundësi për Coutinhon

22/01/2019

Mos komponimi i tij në Barcelonë ka ngjallur kritika, por Philippe Coutinho do ta ketë edhe një tjetër rast për të treguar sa vlen, kjo ... Read More

Ferdinand kritikon Jorginhon: Ai nuk vrapon, nuk mbron dhe nuk asiston

20/01/2019

Legjenda angleze, Rio Ferdinand ka dhënë shumë kritika në drejtim të mesfushorit të Chelseat, Jorginho. Jorginho erdhi në verë nga Napoli te Chelsea, pasi Blutë ... Read More

Karakamisheva: A u ka treguar dikush shqiptarëve se kot po i besojnë Zaevit?

22/11/2018

22 Nëntor 2018 / 14:27 Profesoresha universitare Tatjana Karakamisheva ka dërguar kritika të ashpra drejt kryeministrit Zoran Zaev. Sipas saj kryeministri nuk ka bërë asgjë ... Read More