Tag: Kritikë

Apple Watch Seria 5: Mbretëresha e orëve të mençura

24/10/2019

Kur Apple prezantoi orën e vet inteligjente në 2015, pritja qe e vakët dhe disa kritikë pretenduan se nuk do të kishte kurrë suksesin e ... Read More

Meta: Nuk rivizatohen kufijtë kollaj

22/05/2019

Presidenti i Shqipërisë, Ilir meta ka folur të mërkurën me tone kritike, ndaj tezave për bashkim të shqiptarëve në Ballkan. Ai në një konferencën të ... Read More

Mathew Palmer sot në Shqipëri

08/04/2019

Situata kritike politike në Shqipëri, pritet të marrë një kthesë të re me vizitën e zv. ndihmës Sekretarit Amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, i cili ... Read More

Palmer përpiqet t’i pajtojë shqiptarët në Tiranë

07/04/2019

Situata kritike politike pritet të marrë një kthesë të re me vizitën e zv. ndihmës Sekretarit Amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, i cili do të ... Read More

Aksidenti, disa të lënduar mbeten në gjendje të rëndë

15/02/2019

15 Shkurt 2019 / 16:23 Disa nga të lënduarit në aksidentin tragjik mbeten në gjendje kritike ndërkaq 6 persona gjendja shëndetësore e të cilëve është ... Read More

Rama i përgjigjet një komentuesi: Shumë shpejt në një çati me Kosovën

18/01/2019

Një kritikë e një komentuesi për ministren e Arsimit nga Kosova, Besa Shahini ka nxitur reagimin e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. “Shko e mëso ... Read More

Pribe: Sundimi i ligjit, thelbësor në rrugën drejt BE-së

05/06/2018

5 June 2018 / 14:52 Sundimi i ligjit mbetet pika më kritike në rrugën evropiane të vendit. Pavarësisht notave pozitive në raportin e fundit të ... Read More