Tag: kryej

4 arsyet pse mbajtja e një akuariumi në shtëpi ju ndihmon në jetë

30/07/2020

Shumica nga ne kanë dëshirë të mbajnë kafshë në shtëpinë e tyre, por një akuarium do ju kryej shumë punë. Peshqit janë ndër më të ... Read More

Juventus synon yllin e Tottenham me parametra zero

30/09/2019

15:41 | 09/30/2019 Juventus mund të kryej një tjetër transferim të madh, pa paguar asnjë cent. Viteve të fundit, Juve ka kryer shumë transferime të ... Read More

Yaya Toure pensionohet nga futbolli

10/05/2019

16:32 | 10 Maj 2019 16:32 | 10 Maj 2019 Yaya Toure ka njoftuar tërheqjen nga futbolli dhe është gati të kryej punën e trajnerit, ... Read More

Kafeneja më e vogël në Britani, aty shërbehet vetëm një lloj i birrës

07/05/2019

Pabi Luppitt Inn menaxhohet nga Mary Wright, 98-vjeçe, e cila vazhdon ta kryej punën e kamerieres, banakieres dhe pastrueses edhe pse në moshë të shtyrë, ... Read More

Griezmann tek Barca – Icardi tek Atletico

08/04/2019

Atletico Madrid duket se do të kryej dy lëvizjet më të mëdha në afatin kalimtar të verës. Skuadra madrilene duket se do të humb yllin ... Read More