Tag: kthehet

Milan merr lajmin e mirë para ndeshjes me Romën

23/10/2020

Calhanoglu mund të kthehet kundër Romës. Sky Sport Italia ka raportuar sonte se Milan është duke bërë gjithçka që ta rikuperojë Hakan Calhanoglu në kohë ... Read More

Goli kthehet në “makth” për Shqipërinë, vetëm barazim pa gola ndaj Lituanisë

14/10/2020

Goli kthehet në “makth” për kombëtaren shqiptare.  Shqipëra në tre ndeshje, 0 gola. Edhe në transfertën e sotme ndaj Lituanisë, ka pasur më shumë grintë ... Read More

Infekton 76 të ftuar me koronavirus babai i nuses, dasma kthehet në rast studimi

14/06/2020

Babai i nuses i prekur me koronavirus infekton 76 të ftuar, dasma kthehet në rast studimi. Një vatër e nxehtë koronavirusi, shpërt.heu gjatë një martese, ... Read More

Agron Llakaj drejt largimit nga “Vizion Plus”/ Bisedat me kolegët dhe kontraditat me drejtuesit

07/06/2020

Lajmi se Agron Llakaj do të kthehet në drejtimin e “Portokallisë” bëri xhiron e portaleve javën që shkoi. Largimi i regjisorit Altin Basha dhe rikthimi ... Read More

Pas largimit nga Top Channel, Albana Osmani gati për t’u rikthyer në ekran. Ja ku do ta shohim

28/04/2020

Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Gjatë një interviste për emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, ajo zbuloi ... Read More

E kalon karantinën me dy prostituta, skandali me yllin e Man.City

05/04/2020

Jo vetëm që nuk respekton karantinën, por kthehet në një protagonist të një skandali të vëtetë seksual. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Manchester City, Kyli ... Read More

Harry dhe Meghan rikthehen në Angli, çifti shfaqet më i dashuruar se kurrë

06/03/2020

Markle kthehet në Britaninë e madhe për herë të parë pas Megxit dhe duket gjithë shkëlqim. Më një look të pagabueshëm me ngjyrë bojë qielli, ... Read More

Koronavirusi kinez, cilat janë simptomat dhe rreziqet për Shqipërinë

26/01/2020

Teknikisht, koronavirusi kinez quhet virusi kinez dhe po kthehet në një epidemi të vërtetë. Përhapja e tij në fakt ka kapërcyer kufijtë e Kinës. Edhe ... Read More

Kundërshtari i ardhshëm i Fury është aq i rrezikshëm sa nokauton kundërshtarët pa i goditur

05/08/2019

22:19 | 08/05/2019 Ylli britanik i boksit, Tyson Fury, ka bërë të ditur se në shtator do të kthehet në ringun e boksit, për përballjen ... Read More

Alonso rikthehet aty ku nisi e gjitha, emërohet trajner i Real Sociedad B

01/06/2019

14:34 | 1 Qershor 2019 14:34 | 1 Qershor 2019 Xabi Alonso po kthehet aty ku filloi e gjitha, duke nënshkruar një marrëveshje me Real ... Read More

Henry i rikthehet stolit, merr drejtimin e skuadrës spanjolle

26/05/2019

12:38 | 26 Maj 2019 12:38 | 26 Maj 2019 Thierry Henry është gati t’i kthehet punës së trajnerit. Ish sulmuesi i kombëtares së Francës, ... Read More

Opozita kthehet sërish në protestë para Kryeministrisë: Rama IK!

13/05/2019

Opozita në Shqipëri pritet të kthehet sërish në protestë para Kryeministrisë në orën 18:30 të pasdites së sotme. Vendimi për mbajtjen e të pestës protestë ... Read More