Tag: kujdesur

Luiz me lëvdata të mëdha për Klopp para përballjes direkte

14/04/2019

Ndeshja ndërmjet Liverpool dhe Chelsea po afron, dhe David Luiz është kujdesur të jap disa lëvdata për trajnerin e kundërshtarëve. Qendër mbrojtësi brazilian beson se ... Read More

Atkinson merr pushim nga aktrimi që të kujdeset për vajzën e tij

04/02/2019

Rowan Atkinson u ka thënë miqve të tij se do të marrë pushim nga puna për t’u kujdesur për vajzën e tij. Ylli i njohur ... Read More

Gruaja e Lumi B shijon jetën martesore me reperin, preferojnë mbrëmjet në shtëpi me Netflix

17/01/2019

Ata janë prej çifteve shembullore të skenës, duke u kujdesur që gjithmonë të ruajnë jetën private. Lumi B dhe bashkëshortja e tij, Miranda, prej vitesh ... Read More

Rita Ora blen shtëpi të re në Prishtinë

08/09/2018

Superylli botëror, Rita Ora, ka investuar në vendlindje. Bukuroshja duket se është kujdesur për një shtëpi të re për të dhe familjen e saj. Lajmin ... Read More

Është 121 vjeç dhe mosha për të është vetëm një numër – por ai ka dy merake në jetën e tij (Foto)

18/05/2018

Ju nuk do ta besoni nëse do ta shihni duke u kujdesur për pulat e tij në fermën e familjes, por sipas certifikatës së lindjes ... Read More

Eni Koçi në kohë të lirë merret me kikboks

24/04/2018

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka një mënyrë të veçantë për t’u kujdesur për linjat e saj trupore. Bukuroshja e njohur për shumë hite të saj, ... Read More

Mark Wahlberg tregon se është kthyer në palestër dhe vë në pah muskujt

01/04/2018

Me vite të tëra, Mark Wahlberg është kujdesur që të ketë muskuj të formësuar për shkak të roleve të tij filmike. Këtë fundjavë, aktori ndodhej ... Read More