Tag: Kujt

‘Revoltohet’ Ronela Hajati: Vjedhni pak me stil…

09/04/2019

Ronela Hajati ka reaguar ashpër përmes një postimi në Instagram, por nuk ka treguar se kujt ia drejton. Ronela Hajati në një postim në Instagram, ... Read More

Kur dikush dëshiron t’ju fyejë dhe t’ju lëndojë: Vetëm kështu veproni dhe do të dilni fitimtar!

12/03/2019

Nëse ti mua më sjell dhuratë, ndërkaq unë nuk e pranoj, kujt i takon ajo dhuratë pastaj? Lexojeni mirë dhe mbani në mend këtë tregim ... Read More

Horoskopi javor: Kush do të detyrohet të merret me obligimet e mbetura afariste, dhe kush me problemet e dashurisë

04/03/2019

Kujt ky dimër megjithatë do t’ia ngrohë zemrën dhe kush do të detyrohet t’ia thotë lamtumirën dashurisë për një kohë Kjo javë është momenti i ... Read More

Rinis nga fillimi gjyqi për “pronësinë” e Lëvizjes BESA

01/02/2019

1 Shkurt 2019 / 15:14 Procesi gjyqësor për atë se kujt i takon Lëvizja Besa do të nisë nga fillimi. Gjykata Apelit ka pranuar ankesën ... Read More

Sa gramë proteinë përmban një vezë?

26/10/2018

E kujt nuk i pëlqejnë vezët? Përveç se kanë çmim të lirë, ato janë burim i mahnitshëm i proteinës, që është e nevojshme për humbjen ... Read More

Nga hamburgeri 5,000 dollarësh deri te deserti 25,000 dollarësh: Ushqimet më të shtrenjta në botë

24/10/2018

Ushqimi padyshim se është gjëja e preferuar e shumicës së njerëzve – fundja fundit, kujt i pëlqen të qëndrojë me stomak bosh? Ndonëse jemi mësuar ... Read More

Hoti: Kujt do t’i paguhen 1.2 mil euro për anëtarësim në Interpol

19/10/2018

Shefi i Grupit Parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti ka pyetur se kujt do t’i jepen 1.2 milionë euro për të të ... Read More

Vazhdon ‘lufta’ Enca-Noizy në rrjetet sociale, kësaj here këngëtarja tallet me reperin rrugëve të qytetit

13/10/2018

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia publikoi mbrëmë (e premte), klipin e këngës “Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom. Kënga dhe klipi u ... Read More

I sëmurë në Ballkan, paratë në dorë ose prit

30/04/2018

Mjekët po rrallohen e radhët në klinika shtohen. Kujt është i sëmurë në Ballkan i duhet durim. Ose të ketë shumë para. Por paralelisht me ... Read More