Tag: kujtojmë

“Miss Serbia” çudit me deklaratën e saj: Nuk udhëtoni dot? Pyesni kosovarët, ata nuk udhëtuan dot 20 vjet

12/04/2020

“Miss Serbia” Irina Jovanka, ka shfaqur edhe më herët qëndrime pro Kosovës. Kujtojmë në “Miss Freedom of the World”, bjondja seksi bëri shqiponjën me duar. ... Read More

Tersi i Arilena Arës/ Pas debatit mbi Elvana Gjatën, anulohet ‘Eurosong 2020’

18/03/2020

Të gjithë kujtojmë debatin e madh pse Elvana Gjata nuk fitoi Festvalin e Këngës që do e bënte përfaqësuese të shqipërisë në Eurosong. Madje, prezantuesja ... Read More

Keni këto shenja në këmbë, konsultohuni me mjekun

31/05/2019

Shëndeti i këmbës lihet pas dore nga shumë njerëz. Ne kujtojmë se këmbët tona janë të shëndetshme derisa shfaqen problemet e para.Nëse këto mund të ... Read More

Ndarjet e vitit 2018 në botën e Holywoodit

02/01/2019

Këtij viti po i vjen ngadalë fundi dhe është e sigurt se do ta kujtojmë për shumëçka. Që nga martesat deri tek ndarjet kanë shënuar ... Read More