Tag: kurorëzuar

‘Të dua bashkëshorti im’, Klea zbulon pamje të reja nga dasma sekrete në Marok

27/01/2020

Moderatorja bukuroshe Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda  kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, në një ceremoni private në Marok. Dyshja i kanë thënë ... Read More

Kunata e Elita Rudit, a është nusja më e bukur që keni parë?

07/10/2019

0:27 | 7 Tetor 2019 Blerina Bokshi, Arbër Gjikolli 00:27 | 7 Tetor 2019 Vëllau i reperit Gjiko, dje ka kurorëzuar dashurinë e tij me ... Read More

‘Feridja’ i jep fund beqarisë, publikohen fotot e para nga dasma

02/05/2019

Şeyma Korkmaz  dhe Cüneyt Mete kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net. Në rrjete sociale, çifti kanë publikuar fotografitë e para nga dasma, ... Read More

Çifti i njohur i shoubizit martohet në fshehtësi

02/05/2019

Çifti i njohur i shoubizit janë kurorëzuar në një ceremoni surprizë për publikun. Këngëtari Joe Jonas dhe aktorja e “Game of Thrones” Sophie Turner i ... Read More

Margot Robbie zemërohet me fansat

15/01/2019

Margot Robbie ka dy vjet që ka kurorëzuar lidhjes e saj me martesë me Tom Ackerley. Edhe pse e martuar tash e sa kohë, aktorja ... Read More