Tag: Kush

Nga artisti që ka “rënë nga fiku”, deri tek ai që s’do bashkëpunonte kurrë, Tayna flet troç para publikut

07/01/2020

E ftuar në “Shiko kush luan”, Tayna i tha të gjitha çfarë mendonte për kolegët. Gjatë lojës “Paintball”, ajo u vendos përballë fotove të disa ... Read More

Përdoruesit e Iphone në “hall” të madh, update i ri i Apple të shkatërron baterinë

26/10/2019

Kush ka Iphone e di që duhet me patjetër të bësh updaten e fundit që celulari të mos ngecë. Por duket se update i fundit, IOS 13 është shoqëruar me porobleme ... Read More

Ky studim do t’ju habis: Kush tradhton më shumë, burrat apo gratë?

05/10/2019

Edhe pse shpesh debatohet për atë se kush tradhton më shumë, mashkulli apo femra, na duhet patjetër t’ju themi që gjërat janë pak a shumë ... Read More

Zbuloni lulen e muajit tuaj të lindjes dhe lexoni mesazhin që ka për ju

21/06/2019

Lulja e muajit tuaj të lindjes zbulon se kush je me të vërtetë! Personalitetet tona janë një sërë faktorësh të shumtë dhe kur zbulojmë më ... Read More

Gabimi që duhet të shmangni sa herë blini pjeshkë

17/06/2019

Kush mund t’i rezistojë super frutit të verës?! Me aromë fantastike, me lëkurë të ndritshme, tundimit për të blerë pjeshkë të ëmbla dhe të freskëta, ... Read More

Tifozët e Ajax po numëronin 10, 9, 8… para se Moura t’i shokonte

09/05/2019

19:17 | 9 Maj 2019 19:17 | 9 Maj 2019 Pak kush ka besuar se Tottenham pas një pjese të parë ku po humbiste 2:0, ... Read More

Balla: Kush godet efektivët e policisë, do të marrë ndëshkimin që meriton

08/05/2019

Kush guxon të godasë dhe të ngrejë dorën mbi punonjësit e Policisë së Shtetit do të marrë ndëshkimin që meriton”, deklaroi sot Kreu i grupit ... Read More

Enca apo Shekenda? Përgjgja epike e Milaim Zekës kur u pyet se kush e ka gjoksin më seksi

03/05/2019

20:19 | 3 Maj 2019 20:19 | 3 Maj 2019 Milaim Zeka ka dhënë përgjigje epike kur u pyet se kush e ka gjoksin më ... Read More

Dashuria e përjetshme e Marina Vjollcës nuk është vetëm Getoari

26/04/2019

11:55 | 04/26/2019 Zbulohet se kush është dashuria tjetër e përjetshme e Marina Vjollcës. Moderatorja Marina Vjollca së fundmi ka qenë temë diskutimi në media, ... Read More

Zbulohet prezantuesi i ‘MTV Movie and TV Awards 2019’

24/04/2019

Është bërë e ditur se kush do ta prezatojë 'MTV Movie and TV Awards' për këtë vit. Aktori amerikan, Zachary Levi, është përzgjedhur si prezantues ... Read More

Ja kush janë këngëtarët më seksi të estradës sonë, sipas qytetarëve

21/04/2019

Qytetarët kanë treguar se kush mendojnë se janë këngëtarët më seksi të skenës muzikore shqiptare. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se ... Read More

Klopp tregon se kush duhet ta fitojë çmimin ‘lojtari i vitit’ në Angli, sipas tij

21/04/2019

Klopp tregon se kush duhet ta fitojë çmimin ‘lojtari i vitit’ në Angli, sipas tij Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, është përfshirë në debatin për ... Read More