Tag: kushton

Samsung nuk i ka punët mirë me celularin e ri

23/04/2019

Samsung ka shtyrë datën e lançimit të smartfonit të palosshëm që kushton plot 2,000 dollarë. Thuhet se gjiganti korean i teknologjisë po e shtyn lirimin ... Read More

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi

21/04/2019

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi Në klipin e ri të motrave Istrefi shihet edhe një mace, ... Read More

Shqiptarët paguhen 2.5 euro për një orë pune, 10 herë më pak sesa evropianët

14/04/2019

Instituti i Statistikave (INSTAT) ka dalë në përfundimin që një orë pune në Shqipëri kushton mesatarisht 2.5 euro ose rreth 3,100 lekë të vjetra. Referuar ... Read More

Shqipëria me kosto 10 herë më të ulët të punës nga mesatarja e BE-së

12/04/2019

Një kompanie në Shqipëri, një orë pune i kushton mesatarisht 2.5 euro, sipas INSTAT. Krahasuar me mesataren e Bashkimit Europian, kostoja e punës në Shqipëri ... Read More

Anxhelina Hadërgjonaj nuk njihet pa grim 

11/04/2019

Anxhelina ka befasuar me paraqitjen e saj pa grim. Anxhelina Hadërgjonaj i kushton shumë vëmendje pamjes së saj jashtme dhe kjo është vënë se në ... Read More

Nga lulet te udhëtimet, sa kushton dashuria në Shqipëri?

14/02/2019

Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si ... Read More

Roma-Porto: Formacionet e mundshme, Mirante në portë

12/02/2019

Të ëndërrosh nuk të kushton asgjë. Në fund të fundit, falë ëndrrave dhe punës së madhe javë pas jave Roma në sezonit e fundit arriti ... Read More

“Forbes” shkruan për bunkerët e Shqipërisë, thotë se nga të braktisur ata po shndërrohen në biznes

08/01/2019

Revista e njohur “Forbes” i kushton një reportazh bunkerëve në Shqipëri dhe përpjekjeve të ndryshme arkitekturore për t’i kthyer ato në shërbim të turizmit dhe ... Read More

Halle Berry: Edhe vitin e ardhshëm dua t’i frymëzoj njerëzit

31/12/2018

Halle Berry është një ndër aktorët që i kushton më së shumti pamjeve fizike dhe shëndetit. Edhe në dekadën e gjashtë, forma e saj është ... Read More

Rina aktive në palestër, publikon pamje nga ushtrimet

22/12/2018

Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Rina Balaj i kushton rëndësi të madhe edhe dukjes së saj. Këtu në radhë të parë hyn figura ... Read More

Ushtrim i çuditshëm: Vetëm një minutë ushtrim i këtillë mjafton që të shpenzoni gjithë atë që një natë më parë keni ngrënë (Video)

08/12/2018

Nëse nuk na besoni neve, besoni japonezëve dhe fillojani menjëherë. Nuk ju kushton asgjë. Këto ditë të gjithë e teprojmë me ushqimin, mirëpo japonezët kanë ... Read More

Diamanti ngjyrë rozë pritet të shitet për 50 milionë dollarë (Foto/Video)

12/11/2018

Një diamant i rrallë ngjyrë rozë që kushton 50 milionë dollarë, pritet të shitet në ankand gjatë kësaj jave në Gjenevë. Me mbi 19 karatë, ... Read More