Tag: “Ky

Horoskopi sot – kjo është shenja fatlume

04/01/2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 4 janar 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ... Read More

Shenja më e pafat e horoskopit për sot

27/12/2019

Ky është horoskopi për ditën e premte 27 dhjetor 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, ... Read More

A mund ta shërojë kancerin helmi vdekjeprurës i një lloj merimange në Australi?

16/12/2019

Ky hulumtim tregon se është zbuluar se helmet nga merimangat vdekjeprurëse australiane, mund të vrasin qelizat melanoma, kështu duke e lënë lëkurën totalisht të padëmtuar. ... Read More

Paraja, dashuria, fati… çfarë thotë sot horoskopi

12/11/2019

Ky është parashikimi i horoskopit për sot. DashiBeqarët duhet të përfitojnë nga mundësitë që do iu ofrohen për takime, sepse raste të tilla vijnë rrallë. ... Read More

Horoskopi mujor (tetor 2019)

06/10/2019

Ky është horoskopi për muajin tetor, sjellë nga horoskopishqip.com: DASHI – Dashuria: Në javën e parë të tetorit ka një rikuperim për dashurinë dhe horoskopi shpall ... Read More

Njihuni me ishullin më të mirë në botë

06/10/2019

Ky është ishulli  pa vetura në Islandë me vetëm 6 banorë të përhershëm dhe është emëruar si më i miri në botë. Ishulli Flatey, i cili ... Read More

Braçe: Një ditë e qartë dhune kundër institucioneve

26/02/2019

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, në lidhje me protestën e sotme të opozitës, ka theksuar se “ky nuk ishte cenim personal, por cenim i integritetit ... Read More