Tag: Kylie

Forbes “demaskon” Kylie Jenner: Nuk është miliardere, gënjen! Reagon modelja

30/05/2020

Forbes ka “tronditur” të gjithë showbizzin me lajmin se Kylie Jenner nuk është miliadere. Prestigjozja ka shkruar se “prodhuesja e në linje makeupi”, Kylie (22) ... Read More

Pamje nga ditëlindja e Travis Scott, puthje e përqafime mes çiftit

01/05/2019

Nuk mungojnë puthjet e Kylie në ditëlindjen e bashkëshortit të saj. Me rastin e ditëlindjes së Travis Scott Dailymail ka siguruar disa fotografi nga ‘Party’ ... Read More

Kylie Jenner dhe Travis Scott vishen si personazhet e filmit “Avengers”

27/04/2019

Kylie Jenner dukej mahnitëse e veshur si Capitain Marvel nga “Avengers”, në ndejën për ditëlindjen e Travis Scott. Reperi ishte veshur si Iron Man në ... Read More

Hailey do xhelozojë, Justin ua publikon imazhin joshës motrave Kardashian

21/04/2019

Justin Bieber ka postuar në Instagram fotografinë e Kylie dhe Kendall Jenner. Justin Bieber ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqi Kylie dhe Kendall ... Read More

Kylie Jenner realizon set të ri fotografik, provokon me këmbët lart

20/04/2019

Kylie Jenner është shfaqur provokuese duke ngritur këmbët sipër. Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i shkëputi nga fotosesioni i ri, ... Read More

Kylie Jenner kthehet në kohë, publikon imazhet në bikini nga pushimet

18/04/2019

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit pozat joshëse në bikini. Kylie Jenner është aktive në llogarinë e saj në Instagram aty ku me numrin e ... Read More

Të shtrira pranë njëra-tjetrës, Kim dhe Kylie reklamojnë produktet e reja të grimit

16/04/2019

Të shtrira pranë njëra-tjetrës, Kim dhe Kylie reklamojnë produktet e reja të grimit Kim Kardashian dhe Kanye West kanë paralajmëruar linjën e re të produkteve ... Read More

Puthje pasionante mes Kyliet dhe Travis tek avioni privat

14/04/2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë çift shumë i komentuar i shoubizit. Kylie Jenner së fundi ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, në të ... Read More

Kylie Jenner vjen sensuale në fotosesionin bardhë e zi

08/04/2019

Kylie Jenner ka realizuar një fotosesion të ri. Kylie Jenner vjen tejet joshëse në setin e ri fotografik, pjesë nga i cili ndau me ndjekësit ... Read More

Kylie Jenner sjell verën me këtë pozë të ‘nxehtë’

05/04/2019

Kylie Jenner është paraqitur tejet e 'nxehtë' në fotografinë e fundit. Kylie Jenner ka theksuar linjat perfekte trupore në një fotografi realizuar në bikini, shkruan ... Read More

I dashuri e tradhtoi, modelja e njohur bën veprimin që nuk pritej

04/04/2019

Modelja e njohur, Kylie Jenner kohëve të fundit e ka akuzuar të dashurin e saj, Travis Scott se e ka tradhtuar. Një foto e reperit ... Read More

Skandali i tradhtisë në familjen Kardashian, reagon për herë të parë miliarderja

31/03/2019

Kylie Jenner ka folur për herë të parë për skandalin e tradhtisë që përfshiu familjen e saj.Shoqja e ngushtë e Jenner, Jordyn Woods kreu marrëdhënie ... Read More