Tag: Labinot

“Virusi është gënjeshtër”, artistja i drejtohet këngëtarit Tahiri: Kjo është jeta ime që tre javë, po kërkoj insulinë për babanë

16/07/2020

Deklarata e këngëtarit Labinot Tahirit për koronavirusin pak kohë më parë, ku shprehej se virusi  është “një gënjeshtër” bëri bujë në media dhe siç duket ... Read More

Këngëtari i njohur dhuron 5 mijë euro fondit të shtetit për luftën ndaj COVID-19

13/04/2020

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri është një ndër persona që ka dhuruar para për fondin e shtetit për të ndihmuar në luftën ndaj koronavirusit në ... Read More

Labinot Tahiri reagon pas largimit të Rrahim Pacollit: Ka njerëz që duan ta rrënojnë AKR-në

06/05/2019

Deputeti i Aleancës Kosova e Re, Labinot Tahiri ka reaguar pas dorëheqjes që ka dhënë Rrahim Pacolli nga pozita që ai mbante si Sekretar Organizativ ... Read More

Të gjithë në këmbë për Labin në Ferizaj

28/04/2019

Të gjithë janë çuar në këmbë duke brohoritur për Labinot Tahirin. Këngëtari Labinot Tahiri ka performuar në njërin prej klubeve të natës në qytetin e ... Read More

Labinot Tahiri e ka zgjedhur këtë vend për të pushuar me bashkëshorten

24/04/2019

Labinot Tahiri i ka dhënë vetes disa ditë pushim. Këngëtari njëherësh deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, përkundër punës dhe angazhimeve i ka dhënë ... Read More

​Labinot Tahiri ndan një mijë euro për rindërtimin e Katedrales Notre Dame në Francë

19/04/2019

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka njoftuar se do të ndajë 1000 euro nga paga e tij, për të ndihmuar në rindërtimin e ... Read More

Labi uron në mënyrë të veçantë bashkëshorten për ditëlindje

13/04/2019

Prezantuesi, Labinot Gashi ka uruar bashkëshorten për ditëlindje. Përmes një postimi të publikuar në Instagram Labi zgjedh këto fjalë për ta uruar bashkëshorten për ditëlindje, ... Read More

Tahiri: Dilni në rrugë protestoni për drejtësi, punë dhe zhvillim

07/04/2019

Deputeti Labinot Tahiri, ka kërkuar nga të rinjtë e Kosovës, që nëse kërkojnë drejtësi, punë dhe zhvillim, të dalin dhe të protestojnë. Tahiri përmes rrjetit ... Read More

Labi dhe Qëndresa postojnë fotografinë e parë me vajzën

26/03/2019

Labinot Gashi vjen me një fotografi shumë të bukur të familjes së tij.Labi dhe Qëndresa Bajrami janë bërë prindër të një vajze të quajtur Rroa. ... Read More

Zyrtare: Labinot Kabashi vazhdon kontratën me Barcelonën, katalunasit i vendosin edhe klauzolë të madhe largimi

15/02/2019

Super talenti nga Kosova, Labinot Kabashi do ta vazhdoj qëndrimin te Barcelona. Mesfushori qendror ka disa vite që është pjesë e klubit katalunas dhe kontrata ... Read More

Gashi kërkon DJ për turneun botëror, por këngëtari ka edhe disa kushte

15/02/2019

Labinot Gashi i njohur më mirë me nofkën G4shi, tashmë dita ditës po bëhet emër i njohur i skenës muzikore botërore. Këngëtari shqiptar është duke ... Read More

Labinot Tahiri: Shumë e duam Amerikën, por taksa ndaj Serbisë të ngritet në 200%

03/02/2019

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga AKR-ja, Labinot Tahiri, duke uruar për miratimin e Buxhetit, ka kujtuar masakrat që ka kryer Serbia në Kosovë, ndërsa ... Read More