Tag: Laçi

HIDHET SHORTI/ Kukësi “peshkon” Volfsburgun, më shumë fat për Teutën dhe Laçin

31/08/2020

Kukësi, Laçi dhe Teuta kanë njohur rivalët e tyre në raundin e dytë të Ligës së Europës. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi ... Read More

Gruaja nuk ecën dhe nuk flet më, burri: Do t’i shërbej deri në fund

08/06/2020

Luan Laçi rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan, historinë e tij të veçantë të dashurisë me bashkëshorten Lirie. Ata prej 44 vitesh janë ... Read More