Tag: Lajmet

Nostalgji/ Deputetët lajnë këpucët në pellgje uji para kuvendit? Berisha ankohet për Ramën

21/03/2020

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të ... Read More

U pajtua me Stresin?/ “Një femër duron shumë”, ja fotoja e Keisit që ngre dyshime

20/01/2020

Ndarja e reperit Stresi nga e fejuara e tij, Keisi ka qënë një ndër lajmet më të komentuara vetëm pak kohë më parë. Tashmë prej ... Read More

‘Bild’: Grabitësit e Rinasit kishin eksploziv, janë në arrati me milionat

11/04/2019

E përditshmja më e madhe gjermane, Bild, vazhdon ta ketë tek lajmet kryesore ngjarjen e Rinasit. Lajmi vazhdon të jetë ndër dy-tre më të lexuarit ... Read More

Matoshi: Ikja nga Kosova, lajme të rreme për pushtet politik dhe për interesa ruse

08/04/2019

Halil Matoshi, këshilltar politik i kryeministrit Haradinaj, lajmet për ikjen masive nga Kosova i ka cilësuar si “rrenë për përfitime politike, ose propagandë – Fake ... Read More

Juventusi me ofertë sensacionale për Icardin

05/04/2019

Derisa lajmet për largimin e Mauro Icardit nga Inter vazhdojnë e rriten, është Juventus që është shfaqur e gatshme për të transferuar sulmuesin argjentinas. 26 ... Read More

MPB: Nuk ka pengesa për autobusët që po transportojnë mbështetësit e VMRO-së

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T20:58:34+02:00 Ministria e Brendshme hedh poshtë lajmet e disa portaleve, që shkruajnë për bllokada dhe inspektime të jashtëzakonshme teknike të autobusëve që po transportojnë ... Read More

Hazard reagon ndaj lajmeve se ka a rritur marrëveshje me Real Madridin

24/03/2019

Eden Hazard i ka mohuar lajmet se ai tashmë ka arritur marrëveshje për të kaluar në Real Madrid, duke këmbëngulur se nuk ka asgjë në ... Read More

Largohet Kejvina… ja kush është “ylli” i ri që do ‘gozhdojë’ meshkujt shqiptarë

23/03/2019

Largimi i Kejvinës nga “Xing me Ermalin” ka qenë një nga lajmet më të komentuara të ditëve të fundit. Dy puntata më parë, e përlotur ... Read More

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez marrin një letër të shkruar me dorë nga Barack Obama duke i uruar ata për fejesën

22/03/2019

Lajmet për fejesën e të famshmëve nuk i kanë ikur ish-presidentit amerikan, Barak Obama. 57-vjeçari mori pak kohë për t’i shkruar një letër të veçantë ... Read More

“Sherlock Holmes 3” do të shfaqet në kinematë botërore në vitin 2021

08/03/2019

Fansat e “Sherlock Holmes” nuk do të jenë të lumtur me lajmet për ndryshimin e datës së publikimit të filmit. Producentët e filmit tashmë përcaktuar ... Read More

Solskjaer konfirmon rikthimin e Martialit përballë Arsenalit

08/03/2019

Nuk kanë fund lajmet e mira për Manchester Unitedin. Gjiganti anglez pasi ka eliminuar nga Liga e Kampionëve ndër ekipet favorite për ta fituar këtë ... Read More

Real Madridi kërkon rikthimin e Zinedine Zidanes

06/03/2019

Flitej se Juventusi do ta ofrojë në radhët e veta, Zinedine Zidanen, por lajmet e fundit që vijnë nga Spanja, flasin për një rikthim të ... Read More