Tag: lajmi

Rezulton pozitiv me Covid-19 moderatori i njohur

22/10/2020

Moderatori Xhani Shqerra është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmi konfirmohet nga burime të ‘Panorama’, të cilat thanë se ai ka marrë përgjigjen pozitive të tamponit ... Read More

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër të një vajze, mister emri i vogëlushes

22/10/2020

Disa kohë më parë në media qarkulloi lajmi se Princ Leka dhe Princeshë Elia Zaharia do të bëheshin prindër për herë të parë. Fotot e ... Read More

Pasi rezultoi me COVID, Ronaldo flet nga shtëpia: Mjafton të jesh mirë nga koka

16/10/2020

Vetëm pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid. Tashmë i izoluar, në shtëpinë e tij, ai ka ... Read More

Cristiano Ronaldo rezulton pozitiv me COVID-19

13/10/2020

Futbollisti më i famshëm në botë Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar nga federata portugeze e futbollit, me të cilën Ronaldo ... Read More

Deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës

25/09/2020

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi se ajo ishte shtatzënë u zbulua para disa ditësh, ndonëse  fshihej nën rrobat e gjera. ... Read More

Arian Çani largohet nga Tv Klan? Ja si qëndron e vërteta

25/08/2020

Lajmi se moderatori i njohur Arjan Çani i emisionit ‘Zonë e Lirë’  do të largohet nga Klan për tek Abc News bëri bujë ditën e ... Read More

Uroi në shqip Dua Lipën, Chiara Ferragni na prezanton me mikeshën shqiptare që përktheu

24/08/2020

Lajmi Chiara Ferragni uroi në shqip ditëlindjen e Dua Lipës bëri xhiron e mediave shqiptare dhe jo vetëm. Të shumtë ishin ata që pyetën se ... Read More

Me barkun e rrumbullakosur, publikohet fotoja ndryshe e Sara Hoxhës

29/07/2020

Lajmi se Sara Hoxha ishte shtatzënë fillimisht u quajt i pavërtetë, pasi  partnerja e Ledrit, si fillim e fshehu barkun e rrumbullakosur. Por pas aludimeve ... Read More

U përfolën se ishin ndarë/ Oriola Marashi rikthehet me Eros Grezdën

27/07/2020

Prej disa ditësh lajmi se Oriola dhe Erosi ishin ndarë u bë kryefjala e mediave rozë. Modelja u rikthye në Shqipëri pasi e kaloi karantinën ... Read More

Legjenda e Barcelonës infektohet me koronavirus, ja si është gjendja e tij

25/07/2020

Xavi Hernandez, legjenda e kombëtares spanjolle dhe Barcelonës, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmi është konfirmuar vetë nga spanjolli, aktualisht trajner i Al Sadd në ... Read More

Oriola Marashi ndahet me futbollistin? Reagon Eros Grezda

22/07/2020

Lajmi se modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë ndarë, bëri xhiron e rrjetit pak ditë më parë. Kjo pasi dyshja nuk ndiqnin më ... Read More

Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledrit nxjerr barkun dhe ne na mbetën sytë aty…

25/06/2020

Vetëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ledri do të bëhej baba për herë të parë. Në rrjetet sociale, e dashura e ... Read More