Tag: Lajmin

Forbes “demaskon” Kylie Jenner: Nuk është miliardere, gënjen! Reagon modelja

30/05/2020

Forbes ka “tronditur” të gjithë showbizzin me lajmin se Kylie Jenner nuk është miliadere. Prestigjozja ka shkruar se “prodhuesja e në linje makeupi”, Kylie (22) ... Read More

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebit, aktorja: Vazhdoj bëj seksin…

21/05/2020

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë, ndërsa së fundmi duket se ajo ... Read More

Ish-banorja e Big Brother së shpejti nënë për herë të parë, pozon me barkun e rrumbullakosur

14/05/2020

Ish-banorja e Big Brother, Alba Çobaj është 9 muajshe shtatzënë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Alba. Kjo e fundit ka postuar disa foto ... Read More

Infektohet me koronavirus aktori i “Game of Thrones”, izolohet së bashku me familjen

17/03/2020

Koronavirusi ka prekur dhe aktorin e njohur të “Game of Thrones”, Kristofer Hivju. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktori përmes një postimi në ... Read More

“E shtrenjta ime, fli e qetë”, Albano Bogdo sërish në zi, pëson një tjetër humbje në familje

20/02/2020

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka ndarë lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të gjyshes së tij. Me një dedikim të ndjerë në rrjete ... Read More

Zbulohet emisioni i ri televiziv i moderatores së njohur, ja për çfarë bëhet fjalë

03/02/2020

Moderatorja, Roza Lati së shpejti do të vijë me një emision të ri televiziv. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja me anë të ... Read More

U martuan në fshehtësi/ Zbulohet arsyeja e dasmës së Kleas dhe Elgitit në Marok

02/02/2020

Disa ditë më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda dhanë lajmin se ishin martuar, lajm ky i cili na befasoi të gjithëve, pasi dyshja kishte ... Read More

Do të bëhet baba për herë të tretë, njihuni me partneren e Kastro Zizos

16/01/2020

Në nëntor këngëtari i njohur Kastro Zizo dha lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të tretë. Më vonë ai zbuloi dhe ... Read More

Turqit, zbulojnë ilaçin për trajtimin e Parkinsonit dhe të Alzheimerit

28/12/2019

Një ekip ekspertësh nga universiteti “Ataturk” në provincën Erzurum publikoi lajmin pas studimeve dhe eksperimenteve laboratorike disavjeçare. “Eksperimentet e zbatuara në kafshë tashmë kanë vërtetuar ... Read More

Bota e futbollit mban zi pas vdekjes tragjike të Jose Antonio Reyes

01/06/2019

Bota e futbollit është shokuar me lajmin e Jose Antonio Reyes ka ndërruar jetë. Jose Antonio Reyes, vdiq në mëngjesin e së shtunës, më 1 ... Read More

Gjithçka që duhet të dini për sulmin në zemër që përjetoi Iker Casillas

01/05/2019

Iker Casillas ka tronditur botën e futbollit me lajmin se ka pësuar një sulm në zemër. 38 vjeçari, të mërkurën gjatë stërvitjeve te Porto, ka ... Read More

Gold AG jep lajmin e mirë për fansat

01/05/2019

Gold AG e ka dhënë lajmin e mirë për fansat e tij. Gold AG së fundmi e ka publikuar projektin e tij më të ri ... Read More