Tag: Lako 

Pas sherrit me Ledion Lakon, Gent Hazizi shfaqet në publik me syrin e nxirë

30/04/2020

Pas lajmit se aktori Ledio Lako ishte përfshirë në një sherr me Gentian Hazizi dhe Elton Myftiu ka reaguar vetë Hazizi. Nëpërmjet rrjeteve sociale, ai ... Read More

Sherri mes dy aktorëve të humorit/ Flet Ledio Lako: Jemi zënë pas teatrit për punë roli

28/04/2020

Sherri mes dy aktorëve të njohur, Ledio Lako dhe Gentian Hazizi ka qenë lajmi që ka bërë bujë diten e sotme. Panorama.al ka kontaktuar dy ... Read More

Sotiraq Lako: Hiperferritinemia, rastet kur duhet të hiqet gjaku

13/01/2020

Nga Dr. Shk. Sotiraq Lako  – Unë shkruaj shpesh për mungesën e hekurit (absolute) e identifikuar me Hipoferritinemia, që në fakt është deficiti më i ... Read More