Tag: lakuar

Nuk duhet t’i humbisni këto imazhe të Kidës në minifund

30/09/2019

Kida është një nga emrat më të lakuar të mediave rozë, këngëtarja ka publikuar një fotot të re në Instagram, shkruan lajmi.net. Në imazhin e ... Read More

Calhanoglu mohon largimin nga Milani

09/01/2019

Në ditët e fundi emri i Hakan Calhanoglu është lakuar shumë për një largim të mundshëm nga Milani. Flitej për një rikthim në Bundesliga, por ... Read More

“Do fitoja në një vrapim 30 metërsh me Boltin”, tifozët rikthejnë deklaratën e Traores pasi spanjolli humbi një duel të tillë me Van Dijkun

23/12/2018

Emri i Adama Traore fillimisht në media ishte lakuar për fizikun e tij sa ishte pjesë e Barcelonës dhe se shikohej si një futbollist me ... Read More

Ky është vëllai nga nëna i Fatmir Xhafajt, i cili ka përfituar miliarda nga fondet publike

05/12/2018

Alban Qazimi, vëllai nga nëna i Fatmir Xhafajt, i cili nuk është lakuar kurrë më parë në media, është aksioner në kompaninë private të Përmbarimit ... Read More

Blero dhe Afrona martohen në vitin 2019?

17/08/2018

Shpeshherë emri i tyre është lakuar se së shpejti do t’i shohim në altarin e martesës. Bëhet fjalë për Afrona Dikën dhe Blerim Muharremin, të ... Read More

Suso nuk e ka ndërmend të largohet nga Milani

08/05/2018

Sulmuesi i Milanit, Suso, ka qenë një nga emrat që është lakuar për një largim të mundshëm nga kuqezinjtë gjatë verës. Por, spanjolli ka qetësuar ... Read More

Kim Kardashian me një pozë “të nxehtë” para pasqyrës, vë në pah të pasmet atraktive

27/03/2018

Super ylli Kim Kardashian vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në media. Ajo kësaj radhe mori vëmendjen e të gjithëve me një ... Read More