Tag: lansoj

Muajin e ardhshëm del në shitje telefoni i parë 5G nga Huawei

30/07/2019

Kompania do të lansoj në treg telefonin e parë 5G muajin e ardhshëm Huawei Mate 20 X tashmë ka bërë debutimin në Mbretërinë e Bashkuar ... Read More

Zbulohen dhe konfirmohen modelet iPhone 2019

25/05/2019

Tashmë është e ditur se Apple planifikon të lansoj iPhone të ri këtë vit. Nëse thashethemet duhet të besohen, linja do të përfshijë iPhone 11, ... Read More

Honor 20 nga Huawei shihet online, në katër ngjyra të ndryshme

30/04/2019

Në pak më shumë se tre javë, nën-marka Huawei Honor do të lansoj telefonin e ri, Honor 20. Ngjashëm me serinë Huawei P30, Honor 20 ... Read More

Huawei do të lansoj sot gamën e re të telefonave, në ngjarjen në Paris

26/03/2019

Huawei do të lansoj gamën e re të telefonave të tyre të martën, pasi kompania kineze do të shtojë përpjekjet e saj për të arritur ... Read More

Intel do të lansojë procesorët e gjeneratës së 9-të, para korrikut

22/03/2019

Intel ka njoftuar në konferencën e zhvilluesve të lojërave se do të lansoj procesorët gjeneratës 9-të Intel Core të serisë H, në gjysmën e dytë ... Read More

Zbulohet çmimi i telefonit të ardhshëm LG, G8 ThinQ

11/02/2019

Besohet se LG do të lansoj ThinQ G8 në një ngjarje të veçantë më 24 shkurt, para MWC. Kompania jo vetëm që konfirmoi emrin e ... Read More

Sony Xperia XZ4 mund Galaxy S10 të Samsung, në testin e fuqisë

05/01/2019

Sony pritet të lansoj Xperia XZ4 këtë vit në MWC 2019 dhe duket sikur mund të shokojë botën duke ofruar nivele të reja të fuqisë ... Read More

Telefoni fleksibil i Samsung do të quhet Galaxy Flex

21/11/2018

Samsung do të lansoj telefonin e parë të palosshëm në 2019, të promovuar gjatë konferencës zhvilluese të Samsung kohët e fundit, dhe deri më tani ... Read More

Dizajni potencial i Galaxy S10 është shfaqur online

16/11/2018

Samsung pritet të lansoj Galaxy S10 në 2019. Sa i përket specifikave, nuk është e vështirë të supozohet se pajisja do të jetë e pajisur ... Read More

OnePlus sjell telefonin e ri, OnePlus 6T, në ngjarjen e tetorit

09/10/2018

Prodhuesi jo shumë i famshëm i telefonave OnePlus do të lansoj telefonin e ri, OnePlus 6T, gjatë një ngjarje në New York City më 30 ... Read More

Facebook do të lansoj Portal, pajisjen shtëpiake për video biseda

21/09/2018

Facebook duket se ka vendosur të lansoj pajisjen e vet të video bisedave, Portal, javën e ardhshme. Siç raportohet nga Cheddar, pajisja vjen për herë ... Read More

Goldman Sachs: iPhone XC vjen me vlerë shumë më të lartë se që është pritur

10/09/2018

Apple do të lansoj tre iPhone të ri të mërkurën, dhe ka shumë arsye për t’u emocionuar. Thënë kështu, informacione të reja kanë dalur në ... Read More