Tag: largohet

Agjentja e futbollistit Rabiot, Veronique: Adrien është marrë penga nga PSG-ja

20/03/2019

Adrien Rabiot pas shtatë vjetësh qëndrimi në Paris Saint-Germain, po largohet nga klubi francez i Ligue 1. Marrëdhënia mes 23-vjeçarit dhe ekipit ka qenë e ... Read More

Chelsea refuzon ofertën e parë të Realit për Hazardin

18/03/2019

Eden Hazard është i vendosur të largohet nga Chelsea gjatë afatit kalimtar të verës, por kjo nuk do të shkojë aq mirë. Ai nuk e ... Read More

Dortmundi refuzon ofertën e Manchester Unitedit për Sanchon: Do të qëndrojë edhe vitin tjetër me ne

14/03/2019

Jadon Sancho duket se nuk do të largohet nga Borussia Dortmundi edhe edicionin e ardhshëm. Sulmuesi i talentuar anglez është duke kaluar nëpër një formë ... Read More

Kejvinën nuk do ta shohim në ekranet shqiptare, bukuroshja vazhdon karrierën në Itali

10/03/2019

Qe disa ditë është duke qarkulluar lajmi se Kejvina Kthella do të largohet nga  “Xing me Ermalin”, ndërsa largimin e saj e ka konfirmuar të ... Read More

Manchester United ka gati ofertën për Coutinhon

10/03/2019

Philippe Coutinho pritet të largohet nga Barcelona në fund të këtij edicioni. Mesfushori brazilian nuk po arrin të bind me lojën e tij me klubin ... Read More

Allegri favorit për ta marrë drejtimin e Interit   

03/03/2019

Shumë mediume italiane sugjerojnë se Massimiliano Allegri mund të largohet nga Juventusi në fund të sezonit për t’u bashkuar me Beppe Marottan te Interi. E ... Read More

Tottenham i bashkohet garës për Cutronen

01/03/2019

Patrick Cutrone pritet të largohet nga Milani në fund të këtij edicioni. Me ardhjen e polakut Piatek, hapësirat e Cutrones në formacionin e Milanit janë ... Read More

Juventusi po shqyrton mundësin ta shes Douglas Costan

28/02/2019

Sulmuesi brazilian, Douglas Costa mund të largohet nga Juventusi gjatë afatit kalimtar të verës. Anësori nuk ka arritur të tregojë formën e tij të viteve ... Read More

United ka për objektiv transferimin e Joao Cancelos

28/02/2019

Joao Cancelo mund të largohet nga Juventusi vetëm pas një viti qëndrimi në Torino. Mbrojtësi portugez ka shkëlqyer me fanellën bardh e zi si në ... Read More

Mentori i Allegri, Galeone: Ai largohet nga Juventusi edhe nëse e fiton Ligën e Kampionëve

26/02/2019

Mentori i Max Allegrit, Giovanni Galeone, ka thënë se italiani do të largohet nga Juventusi në fund të sezonit edhe nëse e fiton Ligën e ... Read More

Interi mendon për Lukakun në rast se largohet Icardi

20/02/2019

Mauro Icardi mund të largohet nga Interi gjatë verës pasi raportet mes tij dhe klubit zikaltër nuk janë edhe aq të mira. Argjentinasi nuk ka ... Read More

Reali e sheh Alonson si zëvendësues të Marcelos

14/02/2019

Mbrojtësi brazilian Marcelo mund të largohet nga Real Madridi në fund të sezonit. Pas transferimit të Cristiano Ronaldos në Juventus, rrugën e portugezit mund ta ... Read More