Tag: Latifi

Uki Latifi po vjen në duet me BimBimman

17/03/2019

Këngëtari i njohur, Uki Latifi, po vjen me projektin e ri. Ai po vjen në bashkëpunim me reperin BimBimma. Kënga po punohet në studion Royal ... Read More

Smajl Latifi: S’ka zgjedhje parlamentare deri në vitin 2021

16/03/2019

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Smajl Latifi, ka vlerësuar se Kosova asnjëherë nuk ka qenë më e fuqishme në aspektin politik sesa ... Read More

Së shpejti projekti i ri nga Uki Latifi

14/03/2019

Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që ... Read More

Latifi: Taksa është kthyer në instrument të garës së brendshme politike

03/03/2019

1 minut më parë / E përditësuar 0Shares Këshilltari i kryeparlamentarit Kadri Veseli, Blerim Latifi, ka bërë me dije se taksa ndaj produkteve të Serbisë ... Read More

Rikthimi i frikshëm i Liridon Latifit – flet për Puskasin, ofertat, të ardhmen dhe Superligën e Kosovës

28/02/2019

Liridon Latifi është kryer në protagonist pas një sezonin mes shumë lëndimeve dhe problemeve, ndërsa shënoi het-trik në ndeshjen që skuadra e tij Puskas Akademia ... Read More

Liridon Latifi me het-trik e dërgon Puskasin në çerekfinale

26/02/2019

Liridon Latifi ka shpërthyer në futbollin hungarez, duke arritur të shënojë het-trik në ndeshjen që skuadra e Puskas Akademia fitoi 3-1 si mysafir i Paks. ... Read More

Nita Latifi publikon projektin “A Jena”

24/02/2019

Nita Latifi ka publikuar projektin më të ri të saj me videoklip. Bukuroshja ka sjell krijimin më të ri i cili titullohet “A Jena”. Ky ... Read More

Përmes performancës ‘freestyle’, Nita Latifi dëshmon se mund të interpretojë për mrekulli edhe në hip-hop

09/02/2019

Nita Latifi është e njohur për kultivimin e zhanrit pop-rok dhe rok, mirëpo talenti i saj në muzikë është shumë më i gjerë. Këngëtarja e ... Read More

Kryetari i Rahovecit viziton vendin ku shpërtheu bombola e gazit

18/01/2019

Smajl Latifi, kryetari i Rahovecit ka qëndruar në fshatin Ratkoc të kësaj komune, ku ka shpërthyer një bombolë gazi, e që për pasojë mbetën të ... Read More

Latifi pëson humbje nga Anderson

30/12/2018

Ilir Latifi pësoi humbje nga Corey Anderson në në mbrëmjen e UFC 232. Dueli mes tyre zgjati 15 minuta (tre raunde), ndërsa në fund me ... Read More

Renditja në kategorinë e lehtë të divizionit të peshave të rënda – Gustafsson kërkon titullin, Latifi shansin për më të mirin

29/12/2018

Dy miqtë në UFC, Ilir Latifi dhe Alexander Gustafsson, do të zhvillojnë meçe të ndara në kuadër të ‘UFC 232’ që kanë rëndësi shumë të ... Read More

Latifi e vlerëson lart Andersonin, por do t’i shfrytëzojë gabimet e tij

29/12/2018

Ilir Latifi beson se Corey Anderson është një sportist i nënvlerësuar në kategorinë e lehtë të peshave të rënda në UFC. Mirëpo, shqiptari i ka ... Read More