Tag: LaziosInteri

Interi pa Martinezin e Icardin kundër Lazios

31/03/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe LaziosInteri do të jetë pa sulmues në këtë ndeshje, pasi ish-kapiteni, Mauro Icardi, vazhdon të mos ... Read More