Tag: Ledina

“Pas 30 vitesh karrierë…”, Ledina Çelo zbulon arsyen: Pse Luan Zhegu nuk lëviz në skenë?

10/01/2020

Në rrëfimin e saj në emisionin “Këndo Këngën Time”, Ledina Çelo ka rrëfyer edhe emocionet e daljes në skenë përkrah Luan Zhegut. “Të këndoja me ... Read More

Ledina Çelo rrëfen propozimin e pazakontë që ia bëri burri

28/04/2019

Ledina Çelo ka treguar se si i kishte propozuar martesë bashkëshorti. Ledina Çelo është emër shumë i dashur për publikun, ani pse ka kohë që ... Read More

Ledina Çelo e sapo dalë nga dushi, provokon ‘rënd’ pa sytjena 

02/04/2019

Një pjesë të ditës së sotme, Ledina Çelo e ka kaluar duke u relaksuar. Këngëtarja Ledina Çelo i ka publikuar së fundmi disa imazhe në ... Read More

Ledina Çelo nuk e ndjen të ftohtin, shfaqet me robdeshambër në dëborë

11/01/2019

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e pëlqyer dhe shumë ... Read More