Tag: lehtësuar

Gjethe të pjeshkës për këmbë të fryra

09/07/2019

Ky nuk paraqet vetëm problem estetik, por edhe shëndetësor. Për ta lehtësuar atë, provoni “mjekimin” natyral. Ne ju sugjerojmë të bëni një dush të këndshëm. ... Read More

Si të shpëtosh nga gërhitja me një truk të vetëm

09/02/2019

Nëse gërhisni shumë gjatë fjetjes, ju mund të ndiheni të lehtësuar, por praktikisht ja bëni jetën ferr personave të tjerë me të cilin flini në ... Read More

Klopp: Juventusi është favoritë në Ligën e Kampionëve

19/12/2018

Jurgen Klopp pranoi se Liverpooli është i lehtësuar që i është shmangur takimit me Juventusin në shortin e Ligës së Kampioneve, pasi ata janë “favoritët ... Read More

Dialogu dëmtoi subjektivitetin ndërkombëtar të Kosovës

09/12/2018

Dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, i lehtësuar nga Bashkimi Evropian, ka lehtësuar një varg çështjesh teknike në të mirët e qytetarëve të të ... Read More

Hapet nyja e Milotit, vazhdon puna për rrugët dytësore (Video)

14/08/2018

Nyja e Milotit tashmë është hapur për qarkullimin e mjeteve duke lehtësuar ndjeshëm lëvizjen e dendur gjatë këtij sezoni turistik. Në një postimi në profilin ... Read More

Rama: “Krimi mjedisor” i kalon policisë së shtetit

21/11/2017

Shqipëria turistike e vitit të ardhshëm duhet të gjejë vendin më të lehtësuar nga barra e plehrave, u shpreh kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në ... Read More